Fot. Pawel Mazurek / Studio69 / Forum
O tym jest głośno

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski wrócą do Polsatu? „Rozmowy już trwają”

Co zdradził Edward Miszczak?

Marta Nawacka 12 sierpnia 2023 17:01
Fot. Pawel Mazurek / Studio69 / Forum

Wszystko wskazuje na to, że fani Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego mogą odetchnąć z ulgą. W jednym z wywiadów Edward Miszczak, nowy dyrektor programowy Polsatu, zdradził, że decyzja o rozstaniu aktorów ze stacją nie jest ostateczna. Czy prowadzący powrócą na ekrany? W jakiej roli będziemy ich mogli oglądać?

Edward Miszczak o powrocie Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego do Polsatu

Odkąd nowym dyrektorem programowym Polsatu został Edward Miszczak, stację czekało wiele zmian. Niektóre gwiazdy musiały całkowicie się z nią pożegnać, inne dostały nowe programy, pojawiło się także wiele nowych twarzy. Wśród osób, które zniknęły z lubianych show byli między innymi Katarzyna Dowbor oraz Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski, doskonale znani widzom z programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Okazuje się jednak, że nowy dyrektor ma sporo pomysłów zarówno na stare, jak i nowe produkcje.

W jednym z wywiadów Edward Miszczak zdradził, że zakończenie współpracy z Katarzyną Skrzynecką i Piotrem Gąsowskim nie jest ostateczną decyzją i jest w trakcie rozmów z nimi w kwestii nowych propozycji. „To, że Kasia odeszła od nas, to, że Gąsu od nas odszedł, to nie są ostateczne decyzje. Rozmawiamy i z Kasią, rozmawiamy i z Gąsem. Rozmowy już trwają. Jego syn jest teraz w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Tu się wszystko ułożyło. To tylko media robią ze mnie krwiożerczego człowieka. A tak nie jest. Proszę zobaczyć, jestem delikatnym facetem”, wyjaśnił dyrektor programowy w Super Expressie.

Czytaj też: Michał Wiśniewski chwali się kolejną metamorfozą córki. Etiennette już tak nie wygląda!

Maciej Dowbor, Kacper Kuszewski, Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Finał programu
Fot. Gałązka/AKPA

Maciej Dowbor, Kacper Kuszewski, Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, Finał programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", 2021 rok

Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski – w jakiej roli wrócą do Polsatu?

Wszystko wskazuje więc na to, że fani sympatycznej pary mogą być spokojni oraz liczyć na to, że już niedługo ujrzą Piotra Gąsowskiego i Katarzynę Skrzynecką w stacji. Jak donosi Super Express, aktorzy brani są pod uwagę jako duet prowadzących do zapowiadanej już od jakiegoś czasu śniadaniówki Polsatu. Oboje prowadzili już wcześniej Taniec z gwiazdami w TVN, i to właśnie w momencie, kiedy stacja była rządzona przez Edwarda Miszczaka.

„Niewykluczone, że Kasia i Piotrek będą prowadzić śniadaniówkę Polsatu. Oboje są też świetnymi aktorami, z zacięciem komediowym. Polsat teraz kręci dużo nowych seriali. Prawdopodobnie i dla nich będą jakieś role”, zdradziła w Super Expressie osoba związana z Polsatem 

Zobacz także: Była żona Pascala Brodnickiego w żałobie. Agnieszka Mielczarek straciła kolejną bliską osobę

Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski,  Taniec z gwiazdami, 2014 rok
Fot. Kurnikowski/AKPA

Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski,  Taniec z gwiazdami, 2014 rok

Edward Miszczak, Polsat - prezentacja jesiennej ramówki, 3.08.2023
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Edward Miszczak, Polsat - prezentacja jesiennej ramówki, 3.08.2023

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.