Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska
o tym jest głośno

Katarzyna Dowbor żegna się z programem Nasz nowy dom. Dziennikarka wystosowała mocne oświadczenie

„Odmładzanie wszystkiego i wszystkich..."

Marcjanna Maryszewska 8 maja 2023 12:03
Katarzyna Dowbor, VIVA! styczeń 2018
Fot. Iza Grzybowska

To już oficjalny koniec formatu „Nasz nowy dom" z Katarzyną Dowbor w roli prowadzącej. Dziennikarka wystosowała oświadczenie w związku ze zmianami wprowadzonymi przez nowego dyrektora programowego, Edwarda Miszczaka. Padły mocne słowa o odmładzaniu wszystkiego i wszystkich... Tymczasem internauci nie kryją niezadowolenia.

Katarzyna Dowbor odchodzi z Polsatu. Oświadczenie dziennikarki

To prawdziwy szok dla Polaków, którzy od wielu lat oglądali na ekranach Katarzynę Dowbor. Prowadząca uwielbianego formatu na dobre zapisała się w świadomości fanów. Nic zatem dziwnego, że jej odejście z Polsatu jest dla wielu wręcz nie do pomyślenia... Wszystko przez zmiany, które wprowadził nowy dyrektor programowy. Katarzyna Dowbor wystosowała w tej sprawie mocne oświadczenie. Jej przygoda z show oficjalnie dobiegła końca.

Dziesięć lat temu rozstała się ze mną TVP po trzydziestu latach pracy. W tym roku obchodzę czterdziestolecie pracy zawodowej i podziękowano mi za współpracę z Polsatem. Nowe szefostwo, nowe porządki i to odmładzanie wszystkiego i wszystkich", czytamy we wpisie dziennikarki.

CZYTAJ TAKŻE: Przez wiele lat wychowywał go ojciec, później przeprowadził się do mamy. Jak wyglądały relacje Macieja Dowbora z rodzicami?

Katarzyna Dowbor nie ukrywa, że odejście z programu jest dla niej naprawdę trudnym przeżyciem...  W dalszej części podziękowała fanom, a następnie zwróciła się do Niny Terentiew. Padły poruszające słowa. 

Dziękuję Wam z całego serca za to oddanie! I na koniec chcę podziękować jeszcze jednej, bardzo ważnej dla mnie osobie — Ninie Terentiew za to, że dziesięć lat temu dała mi szansę poprowadzić program Nasz Nowy Dom" i uwierzyła we mnie, że zrobię to dobrze. – Ninko, robiłam to najlepiej, jak umiałam. Przeżywałam każdy odcinek, każdą rodzinę i jej historię. A widzowie byli tego świadkami przez dwadzieścia sezonów programu", podsumowała. 

Edward Miszczak zabrał głos w sprawie odejścia Katarzyny Dowbor

W swoim oświadczeniu Katarzyna Dowbor wyraziła swoje rozczarowanie ostatnimi zmianami wprowadzonymi przez nowego dyrektora programowego, czyli Edwarda Miszczaka. W wystosowanym komunikacie prasowym dziennikarz podziękował byłej prowadzącej show za minione lata jej ciężkiej pracy nad całokształtem formatu.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Córka Borysa Szyca zachwyciła na festiwalu Mastercard Off Camera! Tak zmieniła się Sonia Szyc

Dziękujemy Katarzynie Dowbor za ogromną wrażliwość, zaangażowanie, profesjonalizm i wkład, który wniosła w tworzenie naszego programu" — przekazał Edward Miszczak.  

Nina Terentiew, Edward Miszczak, 02.02.2023 Wiosenna ramówka telewizji Polsat

Fot. Pawel Wodzynski/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.