Fot. AKPA
O tym się mówi

Córka Borysa Szyca zachwyciła na festiwalu Mastercard Off Camera! Tak zmieniła się Sonia Szyc

Na gali zamknięcia odebrała prestiżową nagrodę

Marcjanna Maryszewska 7 maja 2023 08:48
Fot. AKPA

Córka Borysa Szyca jest właśnie w trakcie matur, lecz pomiędzy kolejnymi egzaminami znalazła czas, aby przyjechać z tatą na wyjątkowy festiwal filmowy. 18-letnia Sonia Szyc prezentowała się oszałamiająco! Z kolei 6 maja odebrała wyjątkową nagrodę. Zobaczcie, jak zmieniła się pociecha jednego z najpopularniejszych polskich aktorów.

Córka Borysa Szyca zapozowała z tatą na ściance. Tak zmieniła się Sonia Szyc

Borys Szyc jest dziś szczęśliwym mężem Justyny Nagłowskiej, z którą wychowuje 3-letniego synka Henryka. Sonia Szyc to natomiast owoc poprzedniego związku aktora z Anną Bareją. Najstarsza pociecha nieustannie daje mu powody do dumy — tegoroczna maturzystka wyrosła na wspaniałą oraz wszechstronnie utalentowaną dziewczynę, która właśnie wkracza w dorosłość. Na dodatek odziedziczyła po tacie smykałkę do aktorstwa.

CZYTAJ TAKŻE: Przez wiele lat wychowywał go ojciec, później przeprowadził się do mamy. Jak wyglądały relacje Macieja Dowbora z rodzicami?

Ma na swoim koncie pierwsze sukcesy w tym zakresie, a podczas tegorocznego festiwalu Mastercard OFF Camera Sonia Szyc dumnie zapozowała u boku ojca. Następnie oboje udzielili wywiadu na wspólnie poprowadzonym panelu. Warto wspomnieć, że Borys Szyc zabrał córkę na to wyjątkowe wydarzenie tuż po jej pierwszym egzaminie maturalnym z języka polskiego. Trzeba przyznać, że 18-latka wyglądała naprawdę przepięknie! 

Borys Szyc, Sonia Szyc, 16. Mastercard OFF CAMERA, 5.05.2023

Fot. AKPA

Fot. AKPA

Fot. AKPA

Sonia Szyc zdobyła prestiżową nagrodę na Mastercard OFF Camera

Festiwal był dla nastolatki wyjątkowy z jeszcze jednego powodu. Podczas gali zamknięcia nastolatce przyznano jedną ze specjalnych nagród, czyli Mastercard Rising Star. Sonia Szyc otrzymała wyróżnienie za rolę w  filmie "Miało cię nie być". "Za naturalny talent i łatwość odegrania złożonych emocji postaci przechodzącej przez ciężki osobisty dylemat w młodym wieku. Wierzymy w to, że ta rola to początek długiej i wspaniałej kariery" — brzmiał werdykt jury.

Młodej aktorce serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!  

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Na gali zamknięcia 16. Mastercard OFF CAMERA w Krakowie pojawiły się największe gwiazdy

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Jedno zdjęcie Roxie Węgiel wywołało lawinę komentarzy. Odpowiedziała: „Ludzie muszą się przyzwyczaić, że jest inaczej”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.