Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Borys Szyc świętuje szesnaste urodziny córki. Wzruszające zdjęcia Sonii trafiły do sieci

Aktor wyjawił, czym pasjonuje się jego córka!

Gabriela Czernecka 8 stycznia 2021 13:52
Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska

Córka Borysa Szyca skończyła szesnaście lat! Z tej okazji dumny tata złożył jej wzruszające życzenia. Na Instagramie Borysa Szyca pojawiły się piękne zdjęcia Sonii, ale fani zwrócili na coś uwagę. Aktor wyjawił, czym pasjonuje się jego córka!

Córka Borysa Szyca skończyła szesnaście lat

Borys Szyc rzadko ujawnia szczegóły ze swojego życia prywatnego. Aktor słynie z tego, że życie rodzinne stara się zachować z dala od mediów, ale co jakiś czas robi wyjątek. Zwykle służą temu wzruszające chwile, jak wtedy, gdy wraz z ukochaną żoną Justyną ogłosili, że spodziewają się dziecka. 21 marca na świat przyszedł syn pary, Henryk. Dumny tata chętnie dzieli się jego fotografiami w sieci. Na Instagramie Borysa Szyca mamy więc okazję podziwiać, jak rozwija się mały Henryk, ale także Sonia, szesnastoletnia córka aktora z poprzedniego związku z Anną Bareją.

Borys Szyc zawsze podkreśla, że jest bardzo dumne ze swojej starszej pociechy. Nic dziwnego, że na jego social mediach pojawiły się niezwykle wzruszające życzenia dla Sonii, która właśnie skończyła szesnaście lat. „Jak to możliwe... 16 lat minęło jak jeden dzień. No może dwa. Jesteś mądrą, piękną i wrażliwą osobą córeczko. Życzę Ci, żebyś była szczęśliwa, zdrowa i żebyś robiła to co kochasz”, podpisał serię zdjęć córki, na których możemy podejrzeć, jak wyglądało jej dzieciństwo. Fani zwrócili uwagę jednak na coś uwagę. 

Borys Szyc serią fotografii, a szczególnie ostatnim ujawnił, jaka jest największa pasja jego córki. Sonia uwielbia jeździć konno! Fotografie ze zwierzętami często lądują na Instagramie Sonii. Jazda konna to nie jedyna pasja szesnastolatki.

Córka Borysa Szyca rozwija się także pod kątem muzycznym - gra na fortepianie i gitarze. Potrafi także śpiewać, a na Instagramie publikuje fragmenty wykonywanych przez siebie utworów. Wygląda na to, że odziedziczyła po tacie artystyczną duszę. Kto wie, może niebawem zobaczymy ich wspólnie w jakiejś teatralnej sztuce? Życzymy Sonii wszystkiego, co najlepsze!  

Borys Szyc z córką Sonią, maj 2010 roku. Sonia miała wówczas 5 lat:

Borys Szyc, Sonia Szyc, 19.05.2010 r.
Fot. TRICOLORS/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?