Borys Szyc, córka
Fot. TRICOLORS/East News
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Borysa Szyca świętuje 18. urodziny! Sonia to prawdziwa piękność

Zawodowo poszła w ślady ojca!

Gabriela Czernecka 8 stycznia 2023 07:52
Borys Szyc, córka
Fot. TRICOLORS/East News

To wyjątkowy dzień dla Borysa Szyca oraz jego córki — Sonia skończyła właśnie 18 lat i wkroczyła w dorosłość Po tej małej, uroczej dziewczynce ze zdjęcia głównego nie ma już śladu... Czym pasjonuje się córka Borysa Szyca? Sonia poszła w jego ślady i razem wystąpili przed kamerą! To piękna, mądra i utalentowana dziewczyna. W jednym z wywiadów aktor opowiadał nam o swojej relacji z córką...

Córka Borysa Szyca jest już pełnoletnia!

Aktor opublikował zestawienie dwóch zdjęć z okazji urodzin swojej córki Soni - jedno archiwalne, gdy była małą dziewczynką. Drugie zaś, najbardziej aktualne ukazuje, jak zmieniła się nastolatka. Wraz z początkiem stycznia pociecha Borysa Szyca skończyła osiemnaście lat i wkroczyła w pełnoletność!

Ojciec nie kryje swojej dumy i złożył Soni publiczne życzenia. „Łatwo policzyć od 1 do 18tu. Ale jak to pojąć? Że minęło już tyle czasu i moja mała córcia staje się dziś dorosłą kobietą…? Kocham Cię córeczko bezwarunkową miłością. Sprawiłaś mi tyle wzruszeń, tyle się nauczyłem dzięki Tobie… Jesteś pięknym , mądrym i wrażliwym człowiekiem. Kobietą, która ma swoje jasne plany i marzenia. Życzę Ci żebyś czuła wolność i szczęście w dorosłym życiu. Żyj!", napisał, zwracając się do swojej córki. 

ZOBACZ TAKŻE: Natalia Kukulska czułym zdjęciem świętuje urodziny córki. Tak wyrosła Laura

Córka Borysa Szyca — czym zajmuje się Sonia?

Borys Szyc rzadko ujawnia szczegóły ze swojego życia prywatnego. Aktor słynie z tego, że życie rodzinne stara się zachować z dala od mediów, ale co jakiś czas robi wyjątek. Zwykle służą temu wzruszające chwile, jak wtedy, gdy wraz z ukochaną żoną Justyną ogłosili, że spodziewają się dziecka. Mały Henryk szybko stał się oczkiem w głowie rodziców. Dumny tata chętnie dzieli się jego fotografiami w sieci. Na Instagramie Borysa Szyca mamy więc okazję podziwiać, jak rozwija się mały Henryk, ale także Sonia, osiemnastoletnia córka aktora z poprzedniego związku z Anną Bareją.

Borys Szyc zawsze podkreśla, że jest bardzo dumny ze swojej starszej pociechy. Kiedy Sonia obchodziła w 2021 roku urodziny, w jego mediach społecznościowych pojawiły się niezwykle wzruszające życzenia dla córki: „Jak to możliwe... 16 lat minęło jak jeden dzień. No może dwa. Jesteś mądrą, piękną i wrażliwą osobą córeczko. Życzę Ci, żebyś była szczęśliwa, zdrowa i żebyś robiła to co kochasz”, podpisał serię zdjęć, na których możemy podejrzeć, jak wyglądało jej dzieciństwo. 

CZYTAJ TAKŻE: Starszy syn Anny Przybylskiej jest zakochany! Szymon Bieniuk pokazał swoją dziewczynę

Z kolei w styczniu 2022 roku, gdy  Sonia obchodziła 17. urodziny, aktor postanowił wykorzystać tę okazję, by przypomnieć fotografie z rodzinnego albumu i złożył ukochanej córce następne wyjątkowe życzenia. „Moja ukochana córeczka kończy dziś 17 lat. Życzę Ci najlepiej, z całego serca. Jestem z Ciebie dumny, patrzę na Ciebie z miłością i podziwem kochanie. Spełniaj swoje marzenia dalej. Kocham❤️”, napisał. 

Borys Szyc, Sonia Szyc, 19.05.2010 r.
Fot. TRICOLORS/East News

Borys Szyc z córką Sonią, maj 2010 roku. Sonia miała wówczas 5 lat

Borys Szyc serią fotografii, a szczególnie ostatnim ujawnił, jaka jest największa pasja jego córki. Sonia uwielbia jeździć konno! Zdjęcia ze zwierzętami często lądują na Instagramie Sonii. Jazda konna to nie jej jedyna pasja.

Osiemnastolatka rozwija się także pod kątem muzycznym — gra na fortepianie i gitarze. Potrafi śpiewać, a na Instagramie publikuje fragmenty wykonywanych przez siebie utworów. Wygląda na to, że odziedziczyła po tacie artystyczną duszę. Wiadomo również, że wystąpili razem przed kamerą i niebawem będziemy mogli podziwiać ich w filmie „Ryfka”!

„Dziś stanąłem z moją córką przed kamerą. Pierwszy raz była na planie kiedy kręciłem Oficera.🎥Później wielokrotnie mnie odwiedzała, bawiąc się w przyczepie lub biegając po planie. Ale nigdy nie chciała być aktorką. Tak przynajmniej mówiła….dziś zaczęliśmy wspólnie przygodę życia, grając razem w filmie, co jest dla mnie na równi wzruszające i abstrakcyjne. Jest spokojna, uważna, skromna i totalnie przygotowana. A ja jestem w szoku i rozpływam się w ojcowskiej dumie. I zadumie nad mijającym czasem. Film nazywa się RYFKA. Reżyseruje Kuba Michalczuk a zdjęcia robi Maciek Ryter. Produkcja Serce. Trzymajcie kciuki.❤️🫣 #ryfka #film #soniaszyc #aktor #movie”, napisał wzruszony ojciec na swoim profilu na Instagramie pod koniec maja 2022 roku.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Franciszek Przybylski zmienił się nie do poznania. Tak dzisiaj wygląda Łukasz z M jak Miłość!

A jak wyglądała ich praca na planie? „Postawiłem sobie za punkt honoru, żeby się nie wtrąć, żeby ona sobie to wszystko sama przeżyła”, zdradził w TVN tata nastolatki. Produkcja czeka na swoją premierę. Ta zapowiedziana została na 2023 rok. 

Borys Szyc o relacji z córką — fragment wywiadu 

Tego tatę i córkę łączy wyjątkowa relacja. Mimo że jego związek z mamą dziewczynki nie przetrwał próby czasu, Borys Szyc wypracował sobie z dzieckiem szczególną nić porozumienia i zawsze jej dobro stało dla niego na pierwszym miejscu. 

„Miałem 27 lat, kiedy pierwszy raz zostałem ojcem, i przyznaję, że zupełnie nie byłem na to gotowy. Niedawno wrzuciłem na Instagram zdjęcie z czasów, kiedy Sonia się urodziła, i ktoś to ładnie skomentował: „Jezu, przecież to pan jest dzieckiem na tym zdjęciu”. To prawda, wyglądam jak nastolatek. Co ja wtedy mogłem…? Rozstanie rodziców jest cholernie trudne dla każdego dziecka, bez względu na wiek, bo jego skutki odczuwa potem przez lata. Tym bardziej jestem dumny z Soni, że pomimo tego, co jej zafundowałem w dzieciństwie, jest fantastyczną osobą, która wie, co chce robić w życiu. Idzie w stronę sztuki, pięknie śpiewa, jest niezwykle wrażliwa. W naszej patchworkowej brygadzie jest zawodnikiem dochodzącym i chyba najbardziej zamkniętym w sobie. Myślę, że bardzo się kochamy”, mówił w lutym 2022 roku w rozmowie z Beatą Nowicka dla VIVY!  

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.