Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska
Z ŻYCIA GWIAZD

Córka Borysa Szyca ma już siedemnaście lat! Jak wygląda nastolatka?

Poszła w ślady sławnego taty. Niebawem wystąpią razem w jednym filmie!

Gabriela Czernecka 28 czerwca 2022 16:02
Borys Szyc, VIVA! listopad 2017
Fot. Zuza Krajewska

Córka Borysa Szyca skończyła w tym roku 17 lat! Po tej małej, uroczej dziewczynce nie ma już śladu... Na Instagramie aktora co jakiś czas pojawiają się piękne zdjęcia Sonii. Kiedy w styczniu 2021 roku obchodziła urodziny, tata złożył jej wyjątkowe życzenia! Czym pasjonuje się córka Borysa Szyca? Sonia poszła w jego ślady i razem wystąpili przed kamerą! To piękna, mądra i utalentowana dziewczyna. W jednym z wywiadów aktor opowiadał nam o swojej relacji z córką. 

Córka Borysa Szyca - czym zajmuje się Sonia?

Borys Szyc rzadko ujawnia szczegóły ze swojego życia prywatnego. Aktor słynie z tego, że życie rodzinne stara się zachować z dala od mediów, ale co jakiś czas robi wyjątek. Zwykle służą temu wzruszające chwile, jak wtedy, gdy wraz z ukochaną żoną Justyną ogłosili, że spodziewają się dziecka. Mały Henryk szybko stał się oczkiem w głowie rodziców. Dumny tata chętnie dzieli się jego fotografiami w sieci. Na Instagramie Borysa Szyca mamy więc okazję podziwiać, jak rozwija się mały Henryk, ale także Sonia, siedemnastoletnia córka aktora z poprzedniego związku z Anną Bareją.

Zobacz: Borys Szyc i jego żona Justyna Nagłowska-Szyc pokazali dom!

Borys Szyc zawsze podkreśla, że jest bardzo dumne ze swojej starszej pociechy. Kiedy Sonia obchodziła w 2021 roku urodziny, w jego mediach społecznościowych pojawiły się niezwykle wzruszające życzenia dla córki: „Jak to możliwe... 16 lat minęło jak jeden dzień. No może dwa. Jesteś mądrą, piękną i wrażliwą osobą córeczko. Życzę Ci, żebyś była szczęśliwa, zdrowa i żebyś robiła to co kochasz”, podpisał serię zdjęć, na których możemy podejrzeć, jak wyglądało jej dzieciństwo. Wtedy fani zwrócili uwagę na jedną rzecz. 

Borys Szyc, Sonia Szyc, 19.05.2010 r.
Fot. TRICOLORS/East News

Borys Szyc z córką Sonią, maj 2010 roku. Sonia miała wówczas 5 lat

Borys Szyc serią fotografii, a szczególnie ostatnim ujawnił, jaka jest największa pasja jego córki. Sonia uwielbia jeździć konno! Zdjęcia ze zwierzętami często lądują na Instagramie Sonii. Jazda konna to nie jej jedyna pasja.

Córka Borysa Szyca skończyła 17 lat!

Córka Borysa Szyca rozwija się także pod kątem muzycznym - gra na fortepianie i gitarze. Potrafi także śpiewać, a na Instagramie publikuje fragmenty wykonywanych przez siebie utworów. Wygląda na to, że odziedziczyła po tacie artystyczną duszę. Wiadomo również, że wystąpili razem przed kamerą i niebawem będziemy mogli podziwiać ich w filmie „Ryfka”!

„Dziś stanąłem z moją córką przed kamerą. Pierwszy raz była na planie kiedy kręciłem Oficera.🎥Później wielokrotnie mnie odwiedzała, bawiąc się w przyczepie lub biegając po planie. Ale nigdy nie chciała być aktorką. Tak przynajmniej mówiła….dziś zaczęliśmy wspólnie przygodę życia, grając razem w filmie, co jest dla mnie na równi wzruszające i abstrakcyjne. Jest spokojna, uważna, skromna i totalnie przygotowana. A ja jestem w szoku i rozpływam się w ojcowskiej dumie. I zadumie nad mijającym czasem. Film nazywa się RYFKA. Reżyseruje Kuba Michalczuk a zdjęcia robi Maciek Ryter. Produkcja Serce. Trzymajcie kciuki.❤️🫣 #ryfka #film #soniaszyc #aktor #movie”, napisał wzruszony ojciec na swoim profilu na Instagramie pod koniec maja tego roku.

Wiadomo również, że niezależnie od swoich życiowych wyborów zawsze może liczyć na rodziców, którzy kibicują jej w rozwijaniu pasji i cieszą się wszystkimi sukcesami! 

W styczniu 2022 roku Sonia obchodziła 17. urodziny. Aktor postanowił wykorzystać tę okazję, by przypomnieć fotografie z rodzinnego albumu i złożył ukochanej córce wyjątkowe życzenia. „Moja ukochana córeczka kończy dziś 17 lat. Życzę Ci najlepiej, z całego serca. Jestem z Ciebie dumny, patrzę na Ciebie z miłością i podziwem kochanie. Spełniaj swoje marzenia dalej. Kocham❤️”, napisał. 

Sprawdź też: Helena Englert ma już 21 lat! Tak dziś wygląda córka Jana Englerta i Beaty Ścibakówny

Borys Szyc o relacji z córką

Tatę i córkę łączy wyjątkowa relacja. Mimo że jego związek z mamą dziewczynki nie przetrwał próby czasu, Borys Szyc wypracował sobie z dzieckiem szczególną nić porozumienia i zawsze jej dobro stało dla niego na pierwszym miejscu. „Miałem 27 lat, kiedy pierwszy raz zostałem ojcem, i przyznaję, że zupełnie nie byłem na to gotowy. Niedawno wrzuciłem na Instagram zdjęcie z czasów, kiedy Sonia się urodziła, i ktoś to ładnie skomentował: „Jezu, przecież to pan jest dzieckiem na tym zdjęciu”. To prawda, wyglądam jak nastolatek. Co ja wtedy mogłem…? Rozstanie rodziców jest cholernie trudne dla każdego dziecka, bez względu na wiek, bo jego skutki odczuwa potem przez lata. Tym bardziej jestem dumny z Soni, że pomimo tego, co jej zafundowałem w dzieciństwie, jest fantastyczną osobą, która wie, co chce robić w życiu. Idzie w stronę sztuki, pięknie śpiewa, jest niezwykle wrażliwa. W naszej patchworkowej brygadzie jest zawodnikiem dochodzącym i chyba najbardziej zamkniętym w sobie. Myślę, że bardzo się kochamy”, mówił w lutym 2022 roku w rozmowie z Beatą Nowicka dla VIVY!  

Zobacz też: Mika Urbaniak o walce z chorobą: „Dwubiegunówka sprawia, że człowiek ma ochotę uciec przed światem”

Ten post, Borys Szyc zamieścił w dniu 17. urodzin pociechy

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.