Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz
O tym się mówi

Starszy syn Anny Przybylskiej jest zakochany! Szymon Bieniuk pokazał swoją dziewczynę

Nastolatkowie nie kryją tego uczucia!

Marcjanna Maryszewska 7 stycznia 2023 14:06
Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz

Pociechy Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka cieszą się dużym zainteresowaniem mediów oraz fanów. Tym razem na tapecie znalazł się starszy syn uwielbianej aktorki oraz piłkarza — Szymon Bieniuk pochwalił się zdjęciami ze swoją dziewczyną. Nastolatkowie nie szczędzą sobie czułości. Na pierwszy rzut oka widać, że łączy ich szczególna więź! 

Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka będzie świętował 17. urodziny

Od głośnej oraz wyczekiwanej premiery filmu dokumentalnego „Ania” minęły już kilka miesięcy. Wspomnieniom o zmarłej aktorce towarzyszyło wiele prywatnych kadrów z jej domu, kiedy to otoczona swoimi pociechami przeżywała najwspanialsze chwile. „Uważam, że wiele w życiu osiągnęłam. I mam tu na myśli moją rodzinę, moją najpiękniejszą rolę, jaką do tej pory zagrałam. Nigdy to, co stworzyłam zawodowo, nie dorówna temu, że jestem dumną matką trójki dzieci i że to są takie kochane dzieciaki”, mówiła Anna Przybylska w jednym z wywiadów Krystynie Pytlakowskiej.

Anna Przybylska, Szymon Bieniuk, Viva! 25/2011

Anna Przybylska, Szymon Bieniuk, Viva! 25/2011
Fot. MARLENA BIELIŃSKA

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz

Starszy syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka już za kilka dni skończy siedemnaście lat. Szymon Bieniuk skupia się obecnie na nauce, choć nie ukrywa, że być może w przyszłości podąży śladami swojej mamy.

CZYTAJ TAKŻE: Natalia Kukulska czułym zdjęciem świętuje urodziny córki. Tak wyrosła Laura

„Stawiam na naukę przedmiotów humanistycznych. Chciałbym iść w kierunku studiów prawniczych. Lecz gdyby pojawiła się jakaś wielka okazja w show-biznesie, to nie wiem, czy bym odmówił”, przyznał jakiś czas temu w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Teraz okazuje się, że równie ważną wartością w jego życiu stała się… miłość!

Szymon Bieniuk jest zakochany! Nastolatek pokazał zdjęcia z dziewczyną

Nastolatek podzielił się właśnie zdjęciami w towarzystwie dziewczyny, która skradła jego serce! O partnerce Szymona Bieniuka wiadomo jedynie tyle, że ma na imię Mia. Wyglądają razem na niezwykle szczęśliwych! 

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Franciszek Przybylski zmienił się nie do poznania. Tak dzisiaj wygląda Łukasz z M jak Miłość!

Zakochanym życzymy wielu wspaniałych chwil! Zobaczcie ich wspólne ujęcia.  

Fot. Źródło: Zrzut ekranu Jastrząb Post

Fot. Źródło: Zrzut ekranu Jastrząb Post

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.