Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
Z życia gwiazd

Natalia Kukulska czułym zdjęciem świętuje urodziny córki. Tak wyrosła Laura

Internauci są zgodni, że dziewczynka to kopia mamy!

Marta Nawacka 6 stycznia 2023 09:59
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Córka Anny Jantar to bez wątpienia jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek. Artystka spełnia się zawodowo, a także jest szczęśliwą żoną Michała Dąbrówki oraz mamą trójki dzieci: Jana, Anny i Laury. Najmłodsza z jej pociech skończyła właśnie sześć lat. Z tej okazji Natalia Kukulska podzieliła się uroczym zdjęciem na swoim Instagramie, a fani nie mają wątpliwości: dziewczynka to prawdziwa kopia swojej mamy!

Natalia Kukulska – rodzina, dzieci

Natalia Kukulska właściwie od dziecka jest obecna na polskiej scenie muzycznej i dziś jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek. Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego jest nie tylko uzdolnioną wokalistką, ale także spełnioną mamą i żoną. Artystka z powodzeniem łączy karierę muzyczną z życiem rodzinnym. Wraz z ukochanym, Michałem Dąbrówką, doczekała się trójki pociech: syna Jana, który jest już dorosły, oraz córek: nastoletniej Anny oraz 6-letniej Laury.

Czytaj też: Syn Seweryna Krajewskiego przez dziesięć lat nie utrzymywał kontaktu z ojcem

Fot. TRICOLORS/East News

Natalia Kukulska, Michał Dąbrówka, premiera filmu „Johnny", Warszawa. 20.09.2022

Natalia Kukulska świętuje urodziny najmłodszej córki

Artystka pozostaje w ciągłym kontakcie ze swoimi fanami i jest aktywna w mediach społecznościowych. Często dzieli się zdjęciami lub relacjami, w których pokazuje kulisy swojego życia zawodowego, pracy, a nawet życia rodzinnego. Co jakiś czas fani Natalii Kukulskiej mogą zobaczyć zamieszczane przez nią bardziej osobiste, rodzinne kadry.

Piosenkarka dość rzadko jednak pokazuje fotografie swojej najmłodszej pociechy, Laury. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek i z okazji 6. urodzin dziewczynki zamieściła urocze zdjęcie z córeczką. „Chciałybyśmy świętować na plaży ale los chciał, że Laura urodziła się w styczniu! Dziś mój skarb kończy sześć lat. To jakiś żart? Jesteście świadkami, prawda? Dopiero przed chwilą ją urodziłam… a to już sześć lat jest naszą radością świata!”, napisała pod zdjęciem. Internauci są zgodni, że Laura to kopia swojej słynnej mamy. Życzymy jej wszystkiego najlepszego!  

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka znika z telewizji. Przerwała milczenie i ujawniła szczegóły odejścia z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.