Franciszek Przybylski, plan serialu "M jak Miłość"
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
O tym się mówi

Franciszek Przybylski zmienił się nie do poznania. Tak dzisiaj wygląda Łukasz z M jak Miłość!

W tym roku skończy 30 lat

Marta Nawacka 7 stycznia 2023 07:53
Franciszek Przybylski, plan serialu "M jak Miłość"
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Zasłynął w popularnym serialu „M jak miłość”, gdzie przez 6 lat wcielał się w rolę Łukasza Mostowiaka, syna Marty. Z czasem zrezygnował z pracy przy produkcji, jednak nie zakończył swojej przygody z aktorstwem. W tym roku Franciszek Przybylski skończy 30 lat i zmienił się nie do poznania! Jak dzisiaj wygląda serialowy Łukasz? Po uroczym chłopcu nie ma już śladu!

Franciszek Przybylski wcielał się w rolę Łukasza w „M jak Miłość”

Popularna telenowela do dziś cieszy się dużą sympatią widzów, a wielu aktorom i akorkom przyniosła sporą popularność. Jedną z tych osób jest Franciszek Przybylski, który już od pierwszych odcinków „M jak Miłość” wcielał się w rolę Łukasza, syna Marty Mostowiak, granej przez Dominikę Ostałowską. Przez sześć lat regularnie mogliśmy oglądać go na ekranach, z czasem jednak zrezygnował z grania w produkcji.

Po odejściu Franciszka Przybylskiego z obsady, zastępujący go aktorzy mieli trudne zadanie, bo aktor zaskarbił sobie sympatię widzów. Po latach sam jednak nie wspomina udziału w serialu najlepiej. „Niekoniecznie wszystkie moje wspomnienia z M-ką są pozytywne. Moi najbliżsi wiedzą, ile tak naprawdę kosztowała mnie cała ta przygoda. Bycie dzieciakiem, którego ok. dwa razy w tygodniu ogląda w tv przez kilka lat średnio 10 mln Polaków to jest konkret. Wstydziłem i do dziś wciąż trochę wstydzę się tego serialu. Od pewnego momentu, granie w nim wydawało mi się być po prostu „siarą”. M.in. dlatego zwiałem”, pisał w sieci serialowy Łukasz Mostowiak.

Czytaj też: Natalia Kukulska czułym zdjęciem świętuje urodziny córki. Tak wyrosła Laura

Franciszek Przybylski, plan serialu
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Franciszek Przybylski, plan serialu "M jak Miłość", 19.06.2005

Franciszek Przybylski, plan serialu
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Franciszek Przybylski, plan serialu "M jak Miłość", 2004 rok

Franciszek Przybylski zmienił się nie do poznania. Jak dziś wygląda?

Fani pamiętają Franciszka Przybylskiego jako młodego chłopca, który dorastał na ich oczach. Choć zrezygnował z udziału w „M jak Miłość”, to nie porzucił aktorstwa. Mogliśmy go oglądać w „Galeriankach”, „Facet (nie) potrzebny od zaraz”, a także w musicalu „Wszystko gra”. Serialowy Łukasz ma bowiem również talent wokalny, co pokazał podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej.

Dzisiaj Franciszek Przybylski jest nie do poznania. W sierpniu będzie świętował 30. urodziny, a po uroczym chłopcu z „M jak Miłość” nie ma już śladu. Trzeba przyznać, że Franek to prawdziwy przystojniak! Ostatnio zdecydował się zmienić fryzurę i zmienił kolor włosów z ciemnych na blond. Rozpoznalibyście go?  

Zobacz także: Blanket Jackson zmienił się nie do poznania! Zobaczcie jego niezwykłą metamorfozę

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.