Weronika Rosati, 1/2014, styczeń 2014
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Weronika Rosati trafiła pod kroplówkę. „Organizm odmawia współpracy”

Jaki jest jej stan zdrowia?

Konrad Szczęsny 7 czerwca 2020 17:11
Weronika Rosati, 1/2014, styczeń 2014
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

To dla niej bardzo trudny czas... Trwający proces z byłym partnerem oraz napięta sytuacja w USA, gdzie przebywa z córką, odbiły się na zdrowiu Weroniki Rosati. Aktorka zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie kroplówki, do której została podłączona. Okazuje się, że jej organizm jest wyczerpany, dlatego niezbędna była interwencja lekarza.

Weronika Rosati podłączona do kroplówki

Wczoraj media obiegła informacja, dotycząca decyzji warszawskiego Sądu Apelacyjnego. Wydał oświadczenie, na mocy którego Weronika Rosati nie może wypowiadać się publicznie na temat rzekomej przemocy, której miała doświadczyć z rąk byłego partnera, Roberta Śmigielskiego. Ortopeda nie usłyszał żadnego wyroku, a już spotyka się z ostracyzmem ze strony opinii publicznej. Ma mu to znacznie utrudniać działalność zawodową.

Zapewne te doniesienia oraz napięta sytuacja w USA, dotycząca protestów po śmierci George'a Floyda sprawiły, że aktorka musiała wezwać lekarza.

Na InstaStories zamieściła zdjęcie kroplówki. Napisała również, że jej organizm jest wycieńczony.

„Tak to jest, kiedy ma się stres i organizm odmawia współpracy z wykończenia - boję się panicznie igieł, ale kroplówka okazała się niezbędna”, wyjaśniła Weronika Rosati.

Na szczęście hospitalizacja nie była potrzebna, dlatego kroplówkę zaaplikowano gwieździe w domowym zaciszu w Los Angeles, tak, aby mogła bez problemu opiekować się dwuletnią córeczką. 

Weronika Rosati o sytuacji w USA

W niedawnym wywiadzie Weronika Rosati nie ukrywała, że sytuacja za oceanem jest bardzo napięta. Protesty po śmierci George'a Floyda, która nastąpił po brutalnej interwencji policji w Minneapolis, wstrząsnęła Stanami Zjednoczonymi i zapoczątkowała falę protestów. Media za oceanem piszą wprost, że nad krajem unosi się widmo wojny domowej. 

W wielu miastach w niemal wszystkich Stanach mają miejsce akty wandalizmu, starcia z policją czy nawet plądrowanie sklepów. Skutkami zamieszek są ofiary śmiertelne, także wśród policjantów. Jak podaje „Fakt”, liczba aresztowanych przekroczyła siedem tysięcy. „Prezydent Donald Trump ściągnął do Waszyngtonu silnie uzbrojone wojsko i grozi, że roześle żołnierzy do innych miast”, czytamy. Napięcia odczuwa się tam na każdym kroku. Tak opisała je Weronika Rosati.

„Sytuacja w Los Angeles, gdzie mieszkam, jest bardzo napięta. Od paru dni wprowadzona jest godzina policyjna, obowiązuje od godz. 16 lub 18. Demonstrujący niestety jej nie respektują i pokojowy protest wieczorem i nocą każdego dnia zamienia się w agresywne zamieszki i wandalizm. Podpalane są budynki, sklepy, komisariaty, lokalne gangi plądrują sklepy, rabują samochody. Boję się o nas, bo nigdy nie wiadomo, czy nie zaczną okradać domów lub nie spowodują pożarów również w osiedlach mieszkaniowych”, zwierzała się przerażona aktorka w rozmowie z „Faktem”.  

Weronika Rosati została podłączona pod kroplówkę, o czym poinformowała na Instagramie:

Weronika Rosati, kroplówka
Fot. InstaStories @weronikarosati

Czy ma to związek z zakazem wypowiadania się na temat rzekomej przemocy, której aktorka miała doświadczać z rąk Roberta Śmigielskiego? Sąd wydał w tej sprawie oświadczenie w sobotę 6 czerwca:

Weronika Rosati i Robert Śmigielski
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.