PODSUMOWANIE 2019 ROKU

Rosati, Chajzer, Sekielski... Tymi skandalami w 2019 roku żyła Polska

Oni wywoływali w mijającym roku ogromne emocje

Konrad Szczęsny 29 grudnia 2019 19:50

Szokowali, zaskakiwali, wywoływali burzliwe dyskusje – te gwiazdy były w mijającym roku na ustach wszystkich. Jedni z powodu głośnych wywiadów, inni dziwnych lub gorszących zachowań, jeszcze inni z powodu skandali sprzed lat, o których ponownie żywo dyskutowali internauci i opinia publiczna. Oto największe skandale 2019 roku!

Największe skandale 2019 roku: czwarty rozwód Michała Wiśniewskiego, Weronika Rosati o przemocy w związku

Tak jak rok temu przy okazji udziału w wiosennej edycji „Tańcu z gwiazdami” cała Polska mówiła o rozstaniu Beaty Tadli i Jarosława Kreta, tak w tym roku bohaterami skandalu byli Dominika Tajner oraz Michał Wiśniewski. Lider Ich Troje miał złożyć pozew rozwodowy z dnia na dzień i właściwie nie komentował powodów takiej decyzji. Jego żona wydawała się na początku mocno zaskoczona, jednak koniec końców potwierdziła informacje dotyczące zakończenia małżeństwa. Oficjalnie do rozwodu doszło we wrześniu. Wokalista ma już nową wybrankę, która spodziewa się dziecka.

Szerokim echem w mediach odbił się wywiad Weroniki Rosati dla „Wysokich Obcasów”, udzielony na początku marca tego roku, dotyczący przemocy, której miała doświadczać z rąk byłego partnera i ojca swojej córki. Sprawa trafiła na wokandę, zaś jej przebieg śledzi nie tylko opinia publiczna w Polsce, lecz także media, które donoszą o każdym nowym zwrocie akcji w tej sprawie... Wydaje się, że ta batalia potrwa jednak znacznie dłużej niż początkowo się wydawało.

Tomasz Sekielski - „Tylko nie mów nikomu” i Filip Chajzer wyśmiewający atak paniki na wizji

Premiera głośnego obrazu braci Sekielskich wstrząsnęła zarówno prawą, jak i lewą stroną sceny politycznej. Ujawniono w nim tożsamość księży, którzy dopuszczali się molestowania seksualnego względem nieletnich. W obrazie wzięły udział zarówno ofiary, jak i oprawcy. Episkopat wystosował list, w którym przeproszono, że nie zdołano należycie zapobiegać aktom pedofilii w Kościele. Echa skandalu dotarły również do Watykanu. Tomasz Sekielski już zapowiedział powstanie drugiej części głośnego filmu.

W ostatnich tygodniach głośno było o zachowaniu Filipa Chajzera w „Dzień Dobry TVN”. Dziennikarz w materiale dotyczącym osób dotkniętych atakami paniki... zaczął symulować takowy na wizji. Jego postawa zbulwersowała widzów oraz internautów, powstała nawet petycja, w której głównym postulatem jest usunięcie prezentera z telewizji śniadaniowej...

Jakimi jeszcze skandalami przez ostatnie miesiące żyła Polska i świat? Tego dowiesz się z poniższej galerii  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.