Weronika Rosati, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

To zdjęcie Weroniki Rosati wywołało falę komentarzy! Aktorka w tajemnicy wyszła za mąż?!

Suknia ślubna robi wrażenie!

Redakcja VIVA! 13 września 2019 12:54
Weronika Rosati, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Weronika Rosati często dzieli się z fanami najważniejszymi wydarzeniami ze swojego życia. Dlatego jej najnowsze zdjęcie wywołało zamieszanie – czy aktorka wyszła za mąż?! Szybko okazało się, że to jedynie sesja promocyjna na rzecz serialu Zawsze warto, ale gwiazda wyglądała doskonale. Zobaczcie sami!

Weronika Rosati w sukni ślubnej

Weronika Rosati jest jedną z gwiazd serialu Zawsze warto, w którym gra u boku Katarzyny Zielińskiej i Julii Wieniawy. „Marta jest dziewczyną, która znajduje się na najważniejszym etapie swojego życia, przełomowym, ale też bardzo smutnym. Wydaje się, że ma wszystko, a nie ma nic”, opowiadała o swojej bohaterce w wywiadzie dla VIVY!.

„Ja miałam parę takich ekstremalnych momentów, kiedy wszystko mi się waliło. Michał Kwieciński, który zaproponował mi rolę Marty, wiedział, że [...] wiem, jakie towarzyszą temu emocje. Mam też tę siłę, którą znajduje w sobie Marta. Ona mimo przeciwności okazuje się twardą dziewczyną, co nie znaczy niewrażliwą”, porównała się aktorka do swojej postaci w serialu. „Poza tym boryka się z problemem, z którym ja stykam się od zawsze, z dominacją mężczyzn. Pracuje w kancelarii ojca i nawet on traktuje ją pobłażliwie. Musi bić się o swoją pozycję i niezależność. Podoba mi się w niej to, że walczy o inne kobiety i jest dla nich dobra”.

Aktorka dodała również, że w pewnych sprawach są jednak zupełnie różne. „Ona skrywa emocje, jest powściągliwa i wyważona, ja jestem cholernie emocjonalna i ekstrawertyczna. Pokazuję swoje uczucia, ona wszystko dyplomatycznie chowa. To było dla mnie fajne do zagrania”, ujawniła w rozmowie z VIVĄ!.

Do sieci wciąż trafiają nowe szczegóły, dotyczące serialowego hitu Polsatu. Wielbiciele aktorki zachwycili się sesją, do której Weronika Rosati pozowała wraz z serialowym mężem, Jackiem Knapem. Fani w ciepłych słowach odnoszą się do wyjątkowych zdjęć, a pośród komentarzy nie brakuje życzeń, aby aktorka jak najszybciej wzięła prawdziwy ślub... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I jakie wrażenia po drugim odcinku @zawszewartopolsat ? 😉 @jacekfelix #onset #tvseries #actress

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Weronika Rosati, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.