Victoria Beckham, David Beckham
Fot. East News
O TYM JEST GŁOŚNO

To koniec małżeństwa Victorii i Davida Beckhamów?!

W życiu piłkarza pojawiła się inna kobieta?

REDAKCJA VIVA! 28 października 2019 07:51
Victoria Beckham, David Beckham
Fot. East News

Już kilka miesięcy temu media donosiły o rozstaniu pary. David Beckham wówczas przyznał, że relacja z małżonką jest skomplikowana. Czy najnowsze zdjęcia tylko utwierdzają fanów pary, że między Victorią i Davidem nie dzieje się najlepiej?

Związek Victorii i Davida Beckhamów przechodzi kryzys?

Rzeczywiście… W rozmowie z mediami David Beckham przyznał, że ich małżeńskie relacje bywają skomplikowane, ale nie wyjaśnił, co konkretnie ma na myśli. Znajomi pary mieli sugerować, że chodzi o napięty harmonogram projektantki.

Sam David niedługo pojawi się gościnnie w serialu Modern Family. W social media zamieścił wspólne zdjęcie z Courteney Cox. „Poznałem nową przyjaciółkę”, napisał. I to właśnie znajomość z aktorką niepokoi fanów małżeństwa Beckhamów.

Na nagraniu opublikowanym przez Cox internauci dopatrzyli się zbyt swobodnego zachowania Courteney wobec piłkarza. Podczas kręcenia jednej ze scen para znajduje się w jacuzzi. Aktorka opiera się o udo piłkarza. Fani zwrócili uwagę na jeden szczegół…

„Co tam się dzieje?!”, „Dokąd zmierza Twoja ręka?!”, „Co na to Victoria?”, czytamy.

Trudno uwierzyć w te doniesienia i dopisywanie historii do zdjęć… Victoria i David Beckhamowie świętowali niedawno dwudziestą rocznicę ślubu! Wspólnie poświęcają się wychowywaniu swoich pociech i rozwijaniu biznesów. A jeśli nawet coś się szykuje... To czy rozwód byłby opłacalny?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I met a new FRIEND 🤩 today at work @courteneycoxofficial #modernfamily 😍

Post udostępniony przez David Beckham (@davidbeckham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Too hot in the hot tub! #modernfamily

Post udostępniony przez Courteney Cox (@courteneycoxofficial)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.