Victoria Beckham, David Beckham
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Victoria i David Beckham rozstają się po 20. latach małżeństwa?!

Sensacyjne doniesienia zachodnich mediów!

Ksenia Krasko 23 września 2019 16:51
Victoria Beckham, David Beckham
Fot. East News

Małżeństwo Victorii i Davida Beckhamów od kilkunastu lat jest tematem najróżniejszych plotek. Kolejne, błędne doniesienia o ich ewentualnym rozwodzie od dawna nikogo nie dziwią, jednak słowa piłkarza to zmieniły. David Beckham przyznał, że jego relacja z żoną jest „skomplikowana”.

Victoria i David Beckham rozwód

Piłkarz rzeczywiście ujawnił w jednym z udzielanych wywiadów, że ich małżeństwo bywa skomplikowane. I chociaż David Bekham nie wyjaśnił, co dokładnie ma na myśli, ostatnie wspólne zdjęcia pary udowadniają, że kontekst tej wypowiedzi był zupełnie inny.

Zachodnie media mają swoją teorię, jeśli chodzi o rozstanie Davida i Victorii. Według słów anonimowego znajomego rodziny, rozwód miałby nastąpić z powodu napiętego harmonogramu projektantki. Podobno piłkarz prosi żonę o zwolnienie tempa, ale ona się nie zgadza.

Prawdopodobnie, wszystko wygląda jednak zupełnie inaczej. Portal Gossip Cop dementuje doniesienia o rozwodzie i podkreśla, że para doskonale radzi sobie ze zgraniem swoich obowiązków, szczególnie po tak wielu latach razem. Victoria Beckham promuje nową linię kosmetyków, a David Beckham przygotowuje się do debiutu swojej drużyny piłkarskiej z Miami. Rzeczywiście spędzają teraz czas osobno, ale nie jest to dla nich problem.

Niedawno świętowali dwudziestą rocznicę ślubu, i z tej okazji udostępnili wiele czułych zdjęć. W zeszłym miesiącu wybrali się też na cudownie rodzinne wakacje w Apulii. 

David Beckham, Victoria Beckham, Beckhamowie świętują rocznicę ślubu
Fot. Getty Images

Rodzina Beckhamów, David Beckham, Victoria Beckham, Romeo Beckham, Cruz Beckham, Harper Beckham, Brooklyn Beckham
Fot. Instagram @davidbeckham

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.