Victoria Beckham, David Beckham, rodzina Beckhamów, jamnik
Fot. Instagram/@victoriabeckham
ZE ŚWIATA URODY

Jaki jest sekret idealnej sylwetki Victorii Beckham?

Zdradziła, jak pracuje nad swoim ciałem!

Marta Baran 19 października 2019 14:30
Victoria Beckham, David Beckham, rodzina Beckhamów, jamnik
Fot. Instagram/@victoriabeckham

Victoria Beckham uchodzi za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie, a za tym oczywiście stoi zdrowa dieta, jak i wysiłek fizyczny. Swoją szczupłą sylwetkę zawdzięcza specjalnie dobranym ćwiczeniom fitness, które stara się wykonywać codziennie. Jak się okazuje, teraz każda z nas może spróbować swoich sił i cieszyć się ciałem jak Victoria, ponieważ żona Davida Beckhama postanowiła podzielić się swoim planem żywieniowym oraz nakreśliła, jak wygląda jej trening! Ciekawi?

Cały sekret tkwi w…

awokado! Projektantka stara się spożywać odpowiednią ilość zdrowych tłuszczów, które głównie pochodzą właśnie z tej rośliny. W wywiadzie dla The Telegraph wyznała, że zjada trzy lub cztery awokado dziennie. Ten trik pozwala jej cieszyć się zdrową, promienną skórą, a regularnego spożywanie redukuje stres!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Rytuał przed pierwszym posiłkiem

Każdego ranka Victoria Beckham przed spożyciem śniadania przygotowuje swoje jelita na dzień. Przed pierwszym posiłkiem wypija dwie łyżki octu jabłkowego. Regularna suplementacja z pewnością przyczyni się do szybszego chudnięcia oraz będzie hartować układ pokarmowy.

Dieta Victorii Beckham

Oczywiście projektantka mody jest zwolenniczką zdrowej diety, która ma wpływ na jej codzienne funkcjonowanie. Jako bizneswoman musi pogodzić wiele obowiązków, dlatego energia oraz siła do działania jest jej niezbędna! Na czym opierają się jej posiłki? Głównie na warzywach - brokuły, fasola oraz groszek, ktore łączy z rybami. Ponoć uwielbia jeść łososia, który wpływa na oczyszczanie skóry.

Poza dietą bogatą w składniki odżywcze, Victoria przyjmuje suplementy, jak przyznała – ,,Mam witaminy i pigułki kolagenowe, to dodaje mnóstwo energii!”

Jak ćwiczy Victoria Beckham?

Swój trening rozpoczyna o 6 rano codziennie, a jej ulubioną dyscypliną jest bieganie. Aby czasami urozmaicić swój wysiłek fizyczny wybiera się na zajęcia. Kilka razy projektantka została zauważona w kultowym studio fitness w Soul – SoulCycle.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA Kiedy zebrała siły po dramatycznych życiowych wydarzeniach, musiała zmierzyć się z rozwodem… O zawrotnej karierze, jej załamaniu i reaktywacji opowiada lider zespołu Papa D. – PAWEŁ STASIAK. ROMA LIGOCKA o życiu z traumą Holocaustu, relacji kat–ofiara i swoich książkach. JUDY GARLAND – ofiara Hollywood.