Jej makijażowe triki, dieta i przyzwyczajenia!

Marta Baran 12 kwietnia 2019 19:00

Emanowała urokiem, nieskazitelną cerą i urodą, której nie można się powstydzić. Do dziś uważana jest za jedną z piękniejszych kobiet w historii. Mowa oczywiście o Audrey Hepburn. Nawet jako dojrzała kobieta stanowiła symbol piękna. Jak sama mówiła całe piękno tkwi w dobroci. ,,Aby mieć atrakcyjne usta, mów same dobre rzeczy” powtarzała.

Znamy sekrety jej pielęgnacji, które przydadzą się każdej kobiecie!  

1/6
Copyright @EAST NEWS
1/6

Sekret jędrnej skóry artystki to odpowiednie nawilżenie. Ma to ogromny wpływ na regenerację oraz oczyszczenie komórek ciała. Audrey raz w miesiącu robiła sobie detoks. Na jeden dzień przechodziła na dietę, podczas której jadła wyłącznie owoce, warzywa i jogurty.

2/6
Copyright @EAST NEWS
2/6

Aktorka bardzo często jadła… ziemniaki. Są ubogie w tłuszcz, maja pełno antyoksydantów, witaminy C oraz magnezu, które przyczyniły się do jej promiennej skóry.

3/6
Copyright @EAST NEWS
3/6

Tak jak aktorka spożywaj dużo owoców oraz warzyw sezonowych! Zimą wybieraj te z witaminy C, latem sięgnij po te z dużą ilością wody!

4/6
Copyright @EAST NEWS
4/6

Będąc dojrzałą kobietą, Audrey nadal wyglądała niesamowicie. Jej życiową mantrą było „więcej pewności siebie i mniej stresu”. To naprawdę pomaga!

5/6
Copyright @EAST NEWS
5/6

,,Moja matka nie była wegetarianką, jadła mięso w małych dawkach”. W czasach kiedy wszelkiego rodzaju restrykcyjne diety są na czasie warto pamiętać, że mięso w niedużych porcjach wcale nie jest szkodliwe.

6/6
Copyright @EAST NEWS
6/6

Promienne spojrzenie Hepburn zawdzięczała prostemu trickowi. Aktorka przed nałożeniem tuszu dokładnie rozdzielała rzęsy pęsetą. W ten sposób otrzymywała efekt sztucznych rzęs.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.