Oto jejmakijażowe triki, dieta i przyzwyczajenia!

Marta Baran 22 stycznia 2023 14:26

Emanowała urokiem, nieskazitelną cerą i wręcz hipnotyzującą urodą. Do dziś uważana jest za jedną z piękniejszych kobiet w historii. Mowa oczywiście o Audrey Hepburn. Jak sama mówiła całe piękno tkwi w dobroci. ,,Aby mieć atrakcyjne usta, mów same dobre rzeczy” powtarzała. My postanowiliśmy przyjrzeć się jej  sekretom pielęgnacji, by móc ją naśladować. Oto i one.

1/6
Copyright @EAST NEWS
1/6

Sekret jędrnej skóry artystki to odpowiednie nawilżenie. Ma to ogromny wpływ na regenerację oraz oczyszczenie komórek ciała. Audrey raz w miesiącu robiła sobie detoks. Na jeden dzień przechodziła na dietę, podczas której jadła wyłącznie owoce, warzywa i jogurty.

2/6
Copyright @EAST NEWS
2/6

Aktorka bardzo często jadła… ziemniaki. Są ubogie w tłuszcz, maja pełno antyoksydantów, witaminy C oraz magnezu, które przyczyniły się do jej promiennej skóry.

3/6
Copyright @EAST NEWS
3/6

Tak jak aktorka spożywaj dużo owoców oraz warzyw sezonowych! Zimą wybieraj te z witaminy C, latem sięgnij po te z dużą ilością wody!

4/6
Copyright @EAST NEWS
4/6

Będąc dojrzałą kobietą, Audrey nadal wyglądała niesamowicie. Jej życiową mantrą było „więcej pewności siebie i mniej stresu”. To naprawdę pomaga!

5/6
Copyright @EAST NEWS
5/6

,,Moja matka nie była wegetarianką, jadła mięso w małych dawkach”. W czasach kiedy wszelkiego rodzaju restrykcyjne diety są na czasie warto pamiętać, że mięso w niedużych porcjach wcale nie jest szkodliwe.

6/6
Copyright @EAST NEWS
6/6

Promienne spojrzenie Hepburn zawdzięczała prostemu trickowi. Aktorka przed nałożeniem tuszu dokładnie rozdzielała rzęsy pęsetą. W ten sposób otrzymywała efekt sztucznych rzęs.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.