Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. Instagram @agakaczor
ZE ŚWIATA URODY

Agnieszka Kaczorowska aktywnie ćwiczy! Jej ciało prezentuje się świetnie po ciąży!

Pokazała brzuch!

Redakcja VIVA! 24 października 2019 13:01
Agnieszka Kaczorowska-Pela
Fot. Instagram @agakaczor

Zaledwie w lipcu Agnieszka Kaczorowska urodziła swoje pierwsze dziecko, a już teraz jej ciało wygląda lepiej niż sprzed ciąży. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć na czerwonym dywanie podczas gali magazynu Joy, w kreacji podkreślającej jej atuty. Takiego ciała mogłyby jej pozazdrość niejedna kobieta! Jaki jest jej sekret tak szybkiego powrotu do formy? Poznajcie szczegóły!

Sposób na idealną sylwetkę po ciąży

Agnieszka Kaczorowska to nie tylko aktorka, ale również zawodowa tancerka! Podczas wywiadu dla portalu Jastrząb Post przyznała, że właśnie dzięki ruchowi tak szybko udało jej się wrócić do formy. ,,Ciało przetrenowane od 6 roku życia jest zupełnie innym ciałem i nie można tego porównać z osobą, która nigdy nic nie trenowała”. – przyznała w wywiadzie. Nic w tym dziwnego, że w zaledwie dwa miesiące udało jej się pozbyć dodatkowych kilogramów po ciąży, a efekt jest niesamowity! Ostatnio na profilu na Instagramie pokazała brzuch! Efekt zaskakuje!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Powrót do formy po ciąży. Temat znany i nie przez wszystkie kobiety lubiany...☺️ ________________ Od tygodni media dużo piszą na temat mojej sylwetki...że tak świetnie wyglądam 3 miesiące po porodzie...Tak, jest super! ☺️😉 Wróciłam praktycznie do wagi sprzed ciąży. Jestem zadowolona z tego jak wyglądam, ALE bardzo chcę się z Wami podzielić kilkoma rzeczami... ❣️Po pierwsze nie porównujcie się proszę do mnie, jeśli nie trenowałyście nigdy nic zawodowo! Moje ciało jest przetańczone od 6. roku życia i choć już sportowo tego nie robię, to dalej jest to CIAŁO SPORTOWE, które znacznie szybciej się regeneruje.💪🏻 ❣️ Waga wagą, ale siła, jędrność skóry, widoczność mięśni...No cóż, to nie to samo co wcześniej. Kaloryfera brak, do brzucha @annalewandowskahpba mi duuuuużo brakuje (👉🏻patrz 2. zdjęcie)😂, ale nad tym się popracuje...tylko póki co nie jest to w pierwszej trójce moich priorytetów. I jeśli u Was też nie jest, to nie jest NIC ZŁEGO! Jeszcze nie zaczęłam nic ćwiczyć...Przyjdzie na to opdowiedni moment. Chociaż w sumie szybkie spacery z wózkiem moźna zaliczyć do bardzo fajnej aktywności.👌🏻 ❣️Na szybki powrót do pięknej sylwetki NA PEWNO duży wpływ miał ruch w ciąży. Cały czas, jak wiecie, tańczyłam i zachęcam wszystkie Panie, jeśli oczywiście nie macie żadnych przeciwwskazań, do tego aby tańczyć, ćwiczyć, ruszać się.💃🏼 ❣️ Czytałam o tym i sama to czuję, że karmienie piersią ma duży wpływ na szybsze obkurczanie się brzuszka... No u mnie 2 tygodnie po porodzie już było go niewiele, więc zachęcam do tego, aby korzystać z tego co natura nam dała.💪🏻 ❣️ Dieta. Dla mnie coś takiego nie istnieje. Jem wszystko, tylko staram się dbać o wysoką jakość produktów. Jem tyle ile mogę i kiedy potrzebuję. Nic na siłę i żadnych zakazów, że czegoś mi nie wolno, bo to tylko wywołuje presję, a tego żadna z nas nie potrzebuje.🙈 ❣️ Emocje ! Dla mnie to kluczowy element mojego wyglądu i kiedyś o tym stworzyłam dla Was długi tekst. Gdy czuję się wspaniale, jestem radosna, spełniona, kochana i szczęśliwa, to moje ciało to odzwierciedla. Jeśli chcecie coś zmienić, często warto zacząć od głowy...❤️ ______________ I pamiętajcie, że każda z nas jest inna i każda jest WYJĄTKOWA! 😘

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska dzieli się sposobem na świetny wygląd

Artystka podzieliła się małą wskazówką, którą powinny kierować się wszystkie przyszłe mamy i warto wziąć sobie ją do serca: ,,Ja bardzo zachęcam wszystkie kobiety do tego, aby ćwiczyć w ciąży, tańczyć w ciąży i żeby nie leżeć. Żeby nie traktować ciąży jako choroby. Chyba, że ktoś ma jakieś przeciwwskazania. Jeżeli wszystko jest w porządku, ruszać się jak najwięcej, bo wtedy to ciało szybko wraca do formy". Na swoim Instagramie Agnieszka na bieżąco publikuje zdjęcia, na których widać, jak z dnia na dzień prezentuje się coraz lepiej. Macierzyństwo zdecydowanie jej służy!   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.