Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka
Z ŻYCIA GWIAZD

W jakiej formie po urodzeniu synka jest Olga Kalicka? Młoda mama pokazała zdjęcie!

„W trakcie ciąży trochę się posypało…”

Rafał Kowalski 17 kwietnia 2019 10:48
Olga Kalicka
Fot. Instagram @olgakalicka

Już prawie trzy miesiące Olga Kalicka spełnia się w roli mamy. Nowe życiowe zadanie w ostatnim czasie maksymalnie pochłonęło 25-letnią aktorkę. Mama Aleksego wraca jednak powoli do pracy i do… formy! Gwiazda TVP podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym pokazuje swój brzuch oraz tłumaczy, jak zamierza zrzucić zbędne kilogramy.

Olga Kalicka o ćwiczeniach po ciąży

Młoda mama bez ogródek opowiada o różnych aspektach macierzyństwa na swoim Instagramie. Ostatnio pokazywała jak karmi piersią, innym razem nie ukrywała ogromnego niewyspania. Z kolei kilka dni temu aktorka pokazała zdjęcie, pod którym wytłumaczyła, że musi wrócić do treningów, bo przez ciążę przytyła. „Za oknem na szczęście coraz cieplej! ☀ Dlatego postanowiłam wziąć się za siebie! Mój fizjoterapeuta ułożył mi zestaw ćwiczeń, by w bezpieczny sposób, powolutku wracać do formy naprawiając po drodze to co w trakcie ciąży się trochę posypało...”, napisała Kalicka na w sieci.

Jak konkretnie 25-letnia mama chce wrócić do formy? Kluczem jest regularność. „Staram się wygospodarować „codziennie” a raczej... 3 razy w tygodniu (jak dobrze pójdzie) 20-30 minut!! Łatwo nie jest. Początki były tragiczne, ale zaczynam to coraz bardziej lubić!”, dodała Olga Kalicka. Fanki od razu zaczęły wypytywać, czy plan aktorki zakłada także bieganie. Gwiazda wyjaśniła, że nie, ponieważ karmi piersią.

Według nas Olga Kalicka po ciąży wygląda kwitnąco i nie potrzebne są jej żadne ćwiczenia. Jeśli jednak mama Aleksego chce czuć się w swoim ciele doskonale i faktycznie odczuwa potrzebę zgubienia kilku centymetrów, to nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć powodzenia i…. czasu na treningi! Oby synek okazywał się łaskawy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Kalicka (@olgakalicka)

gwiazdy z wózkami
Fot. INSTAGRAM.COM/@olgakalicka

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.