Olga Kalicka jest w ciąży! Olga Kalicka z partnerem
Fot. Insatagram @olgakalicka
Z OSTATNIEJ CHWILI!

Olga Kalicka, gwiazda Rodzinki.pl jest w ciąży!

Kim jest ukochany aktorki?

Rafał Kowalski 2 września 2018 16:29
Olga Kalicka jest w ciąży! Olga Kalicka z partnerem
Fot. Insatagram @olgakalicka

Tej informacji nie spodziewali się chyba nawet wielbiciele Olgi Kalickiej! Gwiazda Rodzinki.pl, która rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, kilka godzin temu opublikowała na Instagramie zdjęcie z partnerem i wyjawiła… że wkrótce zostanie mamą!

Olga Kalicka o ciąży

Wpis na jednym z kont społecznościowych 25-latka zaczęła jak gdyby nigdy nic... „Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap”, napisała tajemniczo i zaraz poniżej wyjawiła radosną tajemnicę! „Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli. Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy Małego Człowieka, który rośnie w moim brzuszku ♥ Czekamy na Ciebie...Rodzice! #przyszlamama #przyszlytata #szacunekdoprywatności #dziekuje”, czytamy w sieci.

Kto jest ojcem dziecka Olgi Kalickiej?

Olga Kalicka i jej partner nie pokazywali się razem publicznie. To dlatego dla wielu osób może być niespodzianką, że młoda aktorka jest zakochana! I to od dawna! Jej wybrankiem jest Cezary, z którym Olga zna się od 12 lat. „Niedawno obchodziłam 25 urodziny. Dzięki Niemu ten wieczór był wyjątkowy i nigdy go nie zapomnę! Cuda się zdarzają, a wieloletnia Przyjaźń może przerodzić się w Miłość!”, napisała dwa tygodnie temu w sieci pod fotografią z urodzin.

Co jeszcze wiadomo o wybranku aktorki? Według party.pl, Olga i Czarek poznali się jeszcze w gimnazjum. Siedzieli w jednej ławce i świetnie się dogadywali. Jednak Cezary w pewnym momencie życia rozpoczął studia biznesowe w USA, więc jego relacja z aktorką trochę osłabła. Na szczęście, niedawno Cezary wrócił do Polski i zaczął się spotykać z Olgą!

Jak widać zaiskrzyło na tyle, że para spodziewa się dziecka! Zakochanym serdecznie gratulujemy! Musimy przyznać, że razem wyglądacie naprawdę pięknie.  

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.