Z OSTATNIEJ CHWILI!

Olga Kalicka, gwiazda Rodzinki.pl jest w ciąży!

Kim jest ukochany aktorki?

Rafał Kowalski 2 września 2018 16:29
Olga Kalicka jest w ciąży! Olga Kalicka z partnerem
Fot. Insatagram @olgakalicka

Tej informacji nie spodziewali się chyba nawet wielbiciele Olgi Kalickiej! Gwiazda Rodzinki.pl, która rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, kilka godzin temu opublikowała na Instagramie zdjęcie z partnerem i wyjawiła… że wkrótce zostanie mamą!

Olga Kalicka o ciąży

Wpis na jednym z kont społecznościowych 25-latka zaczęła jak gdyby nigdy nic... „Jutro rozpoczyna się rok szkolny. Dla wielu to nowy etap życia, nowa droga, więc życzę by była owocna i piękna! Ja też zaczynam nowy etap”, napisała tajemniczo i zaraz poniżej wyjawiła radosną tajemnicę! „Zostanę wkrótce po raz pierwszy Mamą i za parę lat również wrócę do szkoły, ale już w innej roli. Póki co pokazuję Wam zdjęcie z perspektywy Małego Człowieka, który rośnie w moim brzuszku ♥ Czekamy na Ciebie...Rodzice! #przyszlamama #przyszlytata #szacunekdoprywatności #dziekuje”, czytamy w sieci.

Kto jest ojcem dziecka Olgi Kalickiej?

Olga Kalicka i jej partner nie pokazywali się razem publicznie. To dlatego dla wielu osób może być niespodzianką, że młoda aktorka jest zakochana! I to od dawna! Jej wybrankiem jest Cezary, z którym Olga zna się od 12 lat. „Niedawno obchodziłam 25 urodziny. Dzięki Niemu ten wieczór był wyjątkowy i nigdy go nie zapomnę! Cuda się zdarzają, a wieloletnia Przyjaźń może przerodzić się w Miłość!”, napisała dwa tygodnie temu w sieci pod fotografią z urodzin.

Co jeszcze wiadomo o wybranku aktorki? Według party.pl, Olga i Czarek poznali się jeszcze w gimnazjum. Siedzieli w jednej ławce i świetnie się dogadywali. Jednak Cezary w pewnym momencie życia rozpoczął studia biznesowe w USA, więc jego relacja z aktorką trochę osłabła. Na szczęście, niedawno Cezary wrócił do Polski i zaczął się spotykać z Olgą!

Jak widać zaiskrzyło na tyle, że para spodziewa się dziecka! Zakochanym serdecznie gratulujemy! Musimy przyznać, że razem wyglądacie naprawdę pięknie.  

 

Wideo

Czy to już koniec matowych pomadek

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!