Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Poznaj sekret na idealną sylwetkę – oto sprawdzone ćwiczenia Meghan Markle!

Księżna regularnie odwiedza jeden z londyńskich fitness klubów

Marta Baran 7 sierpnia 2019 17:30
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Getty Images

Księżna Sussex uwielbia trening, gdy prowadziła swojego bloga niejednokrotnie pisała, że ceni sobie zdrowy styl życia. Na łamach brytyjskiego Vogue’a zdradziła, jak wygląda jej trening, który absolutnie kocha.

Jak wygląda trening Meghan Markle?

We wrześniowym numerze magazynu księżna Sussex opisała, jak dużą wagę przykłada do wewnętrznego piękna, celebrując moc oddychania i medytację oraz łącząc to z ulubionym treningiem. Jak się okazuje w przypadku Meghan są to wysokoenergetyczne ćwiczenia z wykorzystaniem kardio, zawierające elementy jogi, pilatesu i barre – inaczej fitness na drążku. Księżna przed dołączeniem do brytyjskiej rodziny królewskiej często podkreślała w wywiadach, że to właśnie joga jest bliska jej sercu: Jej praktyka wiąże się z wieloma korzyściami… zwiększa elastyczność i siłę mięśni, a przy okazji można się zrelaksować, pozbyć się napięcia, co sprawia, że ma się lepszy sen. Według królewskiej ekspertki Katie Nicholl nawet po przyjściu na świat pierwszego syna Meghan Archiego, księżna nadal praktykuje ćwiczenia, dzięki którym niewątpliwie się uspokaja.

Księżna Sussex regularnie odwiedza fitness klub

Żona księcia Harry’ego ma również sprawdzone miejsce w Londynie, gdzie często wybiera się, aby popracować nad swoją sylwetką, a jest to klub fitness Heartcore. Jak zdradzają pracownicy, trening księżnej jest energiczny, a wysiłek fizyczny jaki w to wkłada niesie ogromne korzyści dla jej zdrowia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle✨ {fan account} (@hrhmeghanmarkle)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle✨ {fan account} (@hrhmeghanmarkle)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…