Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Poznaj sekret na idealną sylwetkę – oto sprawdzone ćwiczenia Meghan Markle!

Księżna regularnie odwiedza jeden z londyńskich fitness klubów

Marta Baran 7 sierpnia 2019 17:30
Księżna Meghan, Meghan Markle, księżna Sussex
Fot. Getty Images

Księżna Sussex uwielbia trening, gdy prowadziła swojego bloga niejednokrotnie pisała, że ceni sobie zdrowy styl życia. Na łamach brytyjskiego Vogue’a zdradziła, jak wygląda jej trening, który absolutnie kocha.

Jak wygląda trening Meghan Markle?

We wrześniowym numerze magazynu księżna Sussex opisała, jak dużą wagę przykłada do wewnętrznego piękna, celebrując moc oddychania i medytację oraz łącząc to z ulubionym treningiem. Jak się okazuje w przypadku Meghan są to wysokoenergetyczne ćwiczenia z wykorzystaniem kardio, zawierające elementy jogi, pilatesu i barre – inaczej fitness na drążku. Księżna przed dołączeniem do brytyjskiej rodziny królewskiej często podkreślała w wywiadach, że to właśnie joga jest bliska jej sercu: Jej praktyka wiąże się z wieloma korzyściami… zwiększa elastyczność i siłę mięśni, a przy okazji można się zrelaksować, pozbyć się napięcia, co sprawia, że ma się lepszy sen. Według królewskiej ekspertki Katie Nicholl nawet po przyjściu na świat pierwszego syna Meghan Archiego, księżna nadal praktykuje ćwiczenia, dzięki którym niewątpliwie się uspokaja.

Księżna Sussex regularnie odwiedza fitness klub

Żona księcia Harry’ego ma również sprawdzone miejsce w Londynie, gdzie często wybiera się, aby popracować nad swoją sylwetką, a jest to klub fitness Heartcore. Jak zdradzają pracownicy, trening księżnej jest energiczny, a wysiłek fizyczny jaki w to wkłada niesie ogromne korzyści dla jej zdrowia.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle✨ {fan account} (@hrhmeghanmarkle)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle✨ {fan account} (@hrhmeghanmarkle)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.