One zawsze robią wrażenie

Marta Baran 27 marca 2022 18:12

Zawsze wyglądają stylowo, wydają się nigdy nie być zmęczone, a ich fryzury są perfekcyjnie ułożone. Właśnie takie są kobiety z europejskich dworów królewskich. Jak to robią? Oczywiście na ich wizerunek pracuje cały sztab stylistów, ale mają też wrodzoną elegancję, która sprawia, że chcemy choć trochę wyglądać jak one.

ZOBACZ TAKŻE: Wiecie, jak pachniały Kate, Diana i królowa Elżbieta podczas ślubu?

Najpiękniejsze fryzury księżnych i królowych

Najprostszym sposobem, aby skraść styl księżniczek jest kopiowanie ich uczesań – klasycznych, eleganckich i ponadczasowych. Zobacz, jakie fryzury stanowiły i nadal stanowią kanon piękna na największych dworach królewskich i sprawdź, którą z tych fryzur możesz nosić na specjalne okazje. Wybierzesz look w stylu księżnej Kate czy księżnej Monako? 

ZOBACZ TAKŻE: Najsłynniejsze pierścionki zaręczynowe brytyjskiej rodziny królewskiej

1/6
Zainspiruj się królewską fryzurą
Copyright @EAST NEWS
1/6

Kate Middleton, 2019 rok

Księżna Cambridge, żona księcia Williama, przyszłego następcy tronu Wielkiej Brytanii to istna definicja klasycznej elegancji. Jej znakiem rozpoznawczym są długie, rozpuszczone i nienagannie ułożone włosy.

2/6
Zainspiruj się królewską fryzurą
Copyright @EAST NEWS
2/6

Królowa Maxima z Holandii, 2019 rok

Maxima to kobieta niezwykle elegancka. Można ją zobaczyć zarówno w prostych fryzurach, jak i wymyślnych upięciach. Często też decyduje się na stylowe kapelusze, które zawsze pasują do jej stylizacji.

3/6
Zainspiruj się królewską fryzurą
Copyright @EAST NEWS
3/6

Królowa Rania z Jordanii, 2018 rok

Jak nikt inny zna się na trendach. Jej fryzury, bez względu na to, czy jest to kok, czy delikatne fale, zawsze są dopracowane do perfekcji. Do tego królowa zawsze pamięta o perfekcyjnym makijażu.

4/6
Zainspiruj się królewską fryzurą
Copyright @EAST NEWS
4/6

Meghan Markle, 2018 rok

Ulubienica Brytyjczyków i świeżo upieczona mama wyznacza trendy na całym świecie, również jeśli chodzi o fryzury. Jak ikt inny potrafi pogodzić królewską etykietę ze standardami obecnie panującymi na wybiegach.

5/6
Zainspiruj się królewską fryzurą
Copyright @EAST NEWS
5/6

Grace Kelly, 1954 rok

Jej styl przeszedł do historii i do dziś ma masę fanek na całym świecie. Stylowe upięcia Grace były ponadczasowe, dlatego również dziś warto się nimi inspirować.

6/6
Zainspiruj się królewską fryzurą
Copyright @EAST NEWS
6/6

Księżna Diana, 1997 rok

Krótkie włosy były znakiem rozpoznawczym Diany. Minimalistyczne wręcz upięcia pasowały zarówno na wielkie wyjście, jak i na co dzień.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.