Zobacz naszą galerię

Marta Baran 9 czerwca 2019 16:00

Zawsze wyglądają stylowo, wydają się nigdy nie być zmęczone, a ich fryzury są perfekcyjnie ułożone. Właśnie takie są kobiety z europejskich dworów królewskich. Jak to robią? Oczywiście na ich wizerunek pracuje cały sztab stylistów, ale mają też wrodzoną elegancję, która sprawia, że chcemy choć trochę wyglądać jak one.

Najprostszym sposobem, aby skraść styl „europejskich księżniczek” jest inspiracja ich włosami. Zobaczcie, jakie fryzury stanowiły lub stanowią kanon piękna na największych dworach królewskich. Koniecznie zobaczcie nasza galerię.  

1/6
Zainspiruj się królewską fryzurą
Copyright @EAST NEWS
1/6

Kate Middleton, 2019 rok

Księżna Cambridge, żona księcia Williama, przyszłego następcy tronu Wielkiej Brytanii to istna definicja klasycznej elegancji. Jej znakiem rozpoznawczym są długie, rozpuszczone i nienagannie ułożone włosy.

2/6
Zainspiruj się królewską fryzurą
Copyright @EAST NEWS
2/6

Królowa Maxima z Holandii, 2019 rok

Maxima to kobieta niezwykle elegancka. Można ją zobaczyć zarówno w prostych fryzurach, jak i wymyślnych upięciach. Często też decyduje się na stylowe kapelusze, które zawsze pasują do jej stylizacji.

3/6
Zainspiruj się królewską fryzurą
Copyright @EAST NEWS
3/6

Królowa Rania z Jordanii, 2018 rok

Jak nikt inny zna się na trendach. Jej fryzury, bez względu na to, czy jest to kok, czy delikatne fale, zawsze są dopracowane do perfekcji. Do tego królowa zawsze pamięta o perfekcyjnym makijażu.

4/6
Zainspiruj się królewską fryzurą
Copyright @EAST NEWS
4/6

Meghan Markle, 2018 rok

Ulubienica Brytyjczyków i świeżo upieczona mama wyznacza trendy na całym świecie, również jeśli chodzi o fryzury. Jak ikt inny potrafi pogodzić królewską etykietę ze standardami obecnie panującymi na wybiegach.

5/6
Zainspiruj się królewską fryzurą
Copyright @EAST NEWS
5/6

Grace Kelly, 1954 rok

Jej styl przeszedł do historii i do dziś ma masę fanek na całym świecie. Stylowe upięcia Grace były ponadczasowe, dlatego również dziś warto się nimi inspirować.

6/6
Zainspiruj się królewską fryzurą
Copyright @EAST NEWS
6/6

Księżna Diana, 1997 rok

Krótkie włosy były znakiem rozpoznawczym Diany. Minimalistyczne wręcz upięcia pasowały zarówno na wielkie wyjście, jak i na co dzień.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.