Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Meghan Markle ma pierwsze siwe włosy! Jakie ma powody do stresu? 

Co dzieje się w życiu Meghan?

Marta Baran 4 października 2020 15:31
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Choć do Bożego Narodzenia 2020 pozostało jeszcze sporo czasu, to Meghan i Harry doskonale już wiedzą, jak spędzą tegoroczne święta. Okazuje się, że młodzi rodzice zostaną w Kalifornii. Meghan Markle i Harry w tym roku nie spędzą rodzinnych świąt u boku królowej Elżbiety i to nie dlatego, że nie dostali oficjalnego zaproszenia. Małżonkowie, którzy niedawno sami zrezygnowali z królewskich obowiązków i delikatnie mówiąc nie mają najlepszych relacji z księżną Kate i księciem Williamem, nie czują się na siłach, by gwiazdkę spędzić w Wielkiej Brytanii. Tak przynajmniej donosi magazyn "Vanity Fair", który powołuje się na anonimowego informatora - bliską osobę z otoczenia Meghan i Harry'ego. 

Nie są gotowi na powrót do Wielkiej Brytanii na Boże Narodzenie. Teraz zresztą i tak cieszą się nowym życiem w Kalifornii i swoim nowym domem - podaje tabloid. 

Meghan Markle ma siwe włosy w 2020

Jakiś czas temu Meghan pojawiła się publicznie w stylizacji utrzymanej w kolorach nude, jednak nikt nie zwrócił na to uwagi, co się wydarzyło z jej włosami. Meghan Markle miała nisko upiętą fryzurę i gdzie nie gdzie było widać siwe włosy. Ponoć Meghan Markle ma coraz większy problem z siwieniem, ciemne długie włosy musi farbować coraz częściej, ponieważ z miesiąca na miesiąc ich przybywa.

Jak wygląda?
Fot. Getty Images

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.