Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS
ZE ŚWIATA URODY

Na głowie Meghan Markle widać pierwsze siwe włosy!

Ostatnie tygodnie były aż tak stresujące?

Redakcja VIVA! 21 stycznia 2020 15:30
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. East NEWS

W ostatnich tygodniach życie w brytyjskiej rodzinie królewskiej nieco się zmieniło. Pałac Buckingham wydał oficjalne oświadczenie, że Meghan i Harry nie będą już nosić tytułów „Ich Królewskich Wysokości” z powodu rezygnacji z tego przywileju. Mimo to para nadal jest pod lupą – zmaga się z dręczącymi paparazzi, a każdy ich błąd jest roztrząsany w mediach. Na jednym ze zdjęć, wykonanym jakiś czas temu zauważono, że na głowie Meghan pojawiły się pierwsze siwe włosy. Czy życie w roli księżnej Sussex było dla niej aż tak stresujące?

Meghan Markle ma siwe włosy

Jakiś czas temu Meghan pojawiła się publicznie w stylizacji utrzymanej w kolorach nude, jednak nikt nie zwróciła na to uwagi. Markle miała nisko upiętą fryzurę i gdzie nie gdzie było widać siwe włosy. Myślicie, że pierwsze miesiące jako księżna były dla niej aż tak stresujące? Możliwe! Swojego czasu sprytnie starała się zakrywać włosy toczkiem lub po prostu wiązała je w koczki, aby jak najlepiej ukryć oznaki upływającego czasu. Koniecznie zobaczcie włosy księżnej i sami oceńcie, jak się prezentuje. Ostatnią metamorfozę mogliśmy zobaczyć w październiku, myślicie, że niebawem znowu zdecyduje się na zmianę? Ostatecznie w jej życiu rozpoczyna się nowy etap!  

Jak wygląda?
Fot. Getty Images

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.