Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Meghan Markle ma pierwsze siwe włosy! Jakie ma powody do stresu? 

Co dzieje się w życiu Meghan?

Marta Baran 4 października 2020 15:31
Meghan Markle, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Choć do Bożego Narodzenia 2020 pozostało jeszcze sporo czasu, to Meghan i Harry doskonale już wiedzą, jak spędzą tegoroczne święta. Okazuje się, że młodzi rodzice zostaną w Kalifornii. Meghan Markle i Harry w tym roku nie spędzą rodzinnych świąt u boku królowej Elżbiety i to nie dlatego, że nie dostali oficjalnego zaproszenia. Małżonkowie, którzy niedawno sami zrezygnowali z królewskich obowiązków i delikatnie mówiąc nie mają najlepszych relacji z księżną Kate i księciem Williamem, nie czują się na siłach, by gwiazdkę spędzić w Wielkiej Brytanii. Tak przynajmniej donosi magazyn "Vanity Fair", który powołuje się na anonimowego informatora - bliską osobę z otoczenia Meghan i Harry'ego. 

Nie są gotowi na powrót do Wielkiej Brytanii na Boże Narodzenie. Teraz zresztą i tak cieszą się nowym życiem w Kalifornii i swoim nowym domem - podaje tabloid. 

Meghan Markle ma siwe włosy w 2020

Jakiś czas temu Meghan pojawiła się publicznie w stylizacji utrzymanej w kolorach nude, jednak nikt nie zwrócił na to uwagi, co się wydarzyło z jej włosami. Meghan Markle miała nisko upiętą fryzurę i gdzie nie gdzie było widać siwe włosy. Ponoć Meghan Markle ma coraz większy problem z siwieniem, ciemne długie włosy musi farbować coraz częściej, ponieważ z miesiąca na miesiąc ich przybywa.

Jak wygląda?
Fot. Getty Images

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.