Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
ZE ŚWIATA URODY

Bez tego produktu księżna Meghan nie rusza się z domu!

Sprawdź, co musi mieć zawsze pod ręką

Marta Baran 4 kwietnia 2019 15:30
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Mogłoby się wydawać, że księżna Sussex korzysta wyłącznie z kosmetyków luksusowych marek. Nic bardziej mylnego! Ten produkt przyda się w każdej kosmetyczce!

Meghan Markle i jej sekret nieskazitelnej skóry

Księżna ma nieskazitelną cerę, której zazdrości jej wiele kobiet. Aby jej twarz zawsze wyglądała dobrze i była w świetnej kondycji, księżna od wielu lat używa nawilżających chusteczek firmy Bioré. To idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju skóry, ale szczególnie przydatne mogą okazać się w przypadku cery wrażliwej ze skłonnością do podrażnień. Chusteczki kosztują jedynie 8 funtów (ok. 40 zł)! W Polsce nie można ich na razie kupić, ale są dostępne na Amazonie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bioré Daily Cleansing Cloths are 👑👰 approved. Check the link in our bio to learn more 😉

Post udostępniony przez Bioré Skincare (@bioreus)

Pielęgnacyjna rutyna Meghan Markle

Księżna w wywiadzie dla Beauty Banter przyznała, że nie wyobraża sobie pielęgnacji skóry twarzy bez użycia chusteczek. Uważa, że są one niezbędne w samochodzie, warto je także trzymać przy łóżku na stoliku nocnym. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać aż produkt będzie dostępny w polskich sklepach. Firma cieszy się ogromną popularnością, pokochały ją również gwiazdy – twarzą firmy jest aktorka oraz vlogerka – Madeline Petsch znana z serialu Riverdale   

Fot. INSTAGRAM @hrhmeghanmarkle

Fot. INSTAGRAM @hrhmeghanmarkle

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.