Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal
ZE ŚWIATA URODY

Poznajcie sprawdzony produkt do pielęgnacji skóry dziecka, który pokazała Meghan Markle!

Bez problemu kupicie go w Polsce

Marta Baran 23 lipca 2019 07:00
Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

Meghan Markle udowodniła, że jest taka sama, jak każda inna mama. Jak się okazuje księżna Sussex do pielęgnacji maleńkiego Archiego używa kremu przeciwsłonecznego, który bez problemu można kupić w Polsce i to w przystępnej cenie!

Pielęgnacja po królewsku

Podczas charytatywnego meczu polo w Wokingham, w którym udział wziął książę Harry, na widowni męża wspierała Meghan Markle wraz z synem Archiem. Świeżo upieczona mama oczywiście zadbała o odpowiednią ochronę dziecka używając balsamu ochronnego przed promieniami słonecznymi. Wybrany przez nią produkt bez problemu można kupić również w Polsce! A mowa o nawilżającym sprayu ochronnym na słońce dla dzieci – Kids Protect & Play SPF 30 firmy Nivea (ok. 50 zł). Warto pamiętać, że skóra dziecka wymaga specjalnej ochrony, ponieważ jest bardziej wrażliwa i może ulec uszkodzeniu, jeśli jest narażona na działanie promieni słonecznych. W asortymencie marka ma produkty o zdecydowanie wyższych filtrach, które sprawdzą się podczas wakacyjnych wyjazdów!  

Pokochała je Megha Markle
Fot. Materiały Prasowe

Pokochała je Megha Markle
Fot. Materiały Prasowe

Kolorowy balsam roll–on do opalania dla dzieci SPF50+, Nivea, 29.99 zł

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.