Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal
ZE ŚWIATA URODY

Poznajcie sprawdzony produkt do pielęgnacji skóry dziecka, który pokazała Meghan Markle!

Bez problemu kupicie go w Polsce

Marta Baran 23 lipca 2019 07:00
Archie, księżna Meghan, książę Harry
Fot. Chris Allerton ©️SussexRoyal

Meghan Markle udowodniła, że jest taka sama, jak każda inna mama. Jak się okazuje księżna Sussex do pielęgnacji maleńkiego Archiego używa kremu przeciwsłonecznego, który bez problemu można kupić w Polsce i to w przystępnej cenie!

Pielęgnacja po królewsku

Podczas charytatywnego meczu polo w Wokingham, w którym udział wziął książę Harry, na widowni męża wspierała Meghan Markle wraz z synem Archiem. Świeżo upieczona mama oczywiście zadbała o odpowiednią ochronę dziecka używając balsamu ochronnego przed promieniami słonecznymi. Wybrany przez nią produkt bez problemu można kupić również w Polsce! A mowa o nawilżającym sprayu ochronnym na słońce dla dzieci – Kids Protect & Play SPF 30 firmy Nivea (ok. 50 zł). Warto pamiętać, że skóra dziecka wymaga specjalnej ochrony, ponieważ jest bardziej wrażliwa i może ulec uszkodzeniu, jeśli jest narażona na działanie promieni słonecznych. W asortymencie marka ma produkty o zdecydowanie wyższych filtrach, które sprawdzą się podczas wakacyjnych wyjazdów!  

Pokochała je Megha Markle
Fot. Materiały Prasowe

Pokochała je Megha Markle
Fot. Materiały Prasowe

Kolorowy balsam roll–on do opalania dla dzieci SPF50+, Nivea, 29.99 zł

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Meghan Markle 🔵 (@meghanmarkle_official)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…