Lady Di nadal jest inspiracją dla wielu kobiet

Marta Baran 7 grudnia 2021 16:15

Choć moda idzie do przodu, a trendy cały czas się zmieniają, styl księżnej Diany był ponadczasowy i do dziś ma wiele fanek. Mimo że od jej śmierci minęło ponad 20 lat, Królowa Ludzkich Serc nadal jest inspiracją. Księżna emanowała wewnętrznym pięknem, a także swoją naturalnością. Miała też sprawdzone sztuczki - podzielił się nimi makijażysta Diany – Mary Greenwell, który pracował z księżną.  

1/5
Copyright @EAST NEWS
1/5

Była obserwowana przez cały świat. Gdy pokazywała się publicznie nawet po długim i ciężkim dniu wyglądała niezwykle. Księżna ogromną wagę przykładała do pielęgnacji. Codzienne oczyszczanie, tonizowanie, nawilżenie oraz użycie serum było podstawą.

2/5
Copyright @EAST NEWS
2/5

Jej promienna twarz była zasługą nie tylko pielęgnacji, ale również snu. Jego brak wpływa bowiem na wygląd skóry, która staje się blada oraz zmęczona. Ponadto może się odbić na zdrowiu, np. nadmiernym stresem.

3/5
Copyright @EAST NEWS
3/5

Księżna miała zdrowe przyzwyczajenia, nie piła oraz nie paliła. Według niej uzależnienia miały wpływ na wygląd skóry i jej piękno.

4/5
Copyright @EAST NEWS
4/5

Dużą uwagę przykładała do tuszowania rzęs. Podkręcenie i wydłużenie to nie wszystko. Ważne, aby mascarę nakładać od nasady włosów, aby ich kolor był jednolity na całej długości.

5/5
Copyright @EAST NEWS
5/5

Diana dobrze wiedziała, że dobrze dobrany zapach jest bardzo ważnym akcentem. To właśnie on pozostanie w pamięci osób, które spotykamy i z nim będziemy kojarzeni. Znajdź swój zapach–wizytówkę, który będzie współgrał z Twoim charakterem i osobowością.

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.