To dzięki nim wyglądała tak spektakularnie

Marta Baran 10 czerwca 2023 12:05

Moda cały czas idzie do przodu, trendy się zmieniają, a styl księżnej Diany był na tyle ponadczasowy, że do dziś ma wiele fanek. Choć od śmierci Lady Di minęło już ponad ćwierć wieku, to nadal jest ona inspiracją. Królowa ludzkich serc emanowała wewnętrznym pięknem i subtelną naturalnością. Miała także swoje sprawdzone sztuczki, którymi podzielił się pracujący niegdyś z księżną Walii makijażysta Mary Greenwell.

ZOBACZ TAKŻE: Wielka Brytania. Harry jest zdruzgotany śmiercią babci. Nadal żałuje, że nie zdążył się z nią pożegnać

Jak dbała o skórę Lady Diana

Okazuje się, że wcale nie były to bardzo wymyślne sposoby. Księżna Diana dbała o skórę podobnie jak miliony innych kobiet, ale sekret tkwił w tym, że przestrzegała ich zawsze i wszędzie. Nie kładła się w makijażu, nie zarywała nocy, kremy nakładała w odpowiedniej kolejności i na oczyszczoną skórę. Wiedziała, że tylko konsekwencja przyniesie tutaj pożądane rezultaty. Jeśli jesteś ciekawa jej pielęgnacyjnej rutyny, zajrzyj do naszej galerii. 

1/5
Copyright @EAST NEWS
1/5

Była obserwowana przez cały świat. Gdy pokazywała się publicznie nawet po długim i ciężkim dniu wyglądała niezwykle. Księżna ogromną wagę przykładała do pielęgnacji. Codzienne oczyszczanie, tonizowanie, nawilżenie oraz użycie serum było podstawą.

2/5
Copyright @EAST NEWS
2/5

Jej promienna twarz była zasługą nie tylko pielęgnacji, ale również snu. Jego brak wpływa bowiem na wygląd skóry, która staje się blada oraz zmęczona. Ponadto może się odbić na zdrowiu, np. nadmiernym stresem.

3/5
Copyright @EAST NEWS
3/5

Księżna miała zdrowe przyzwyczajenia, nie piła oraz nie paliła. Według niej uzależnienia miały wpływ na wygląd skóry i jej piękno.

4/5
Copyright @EAST NEWS
4/5

Dużą uwagę przykładała do tuszowania rzęs. Podkręcenie i wydłużenie to nie wszystko. Ważne, aby mascarę nakładać od nasady włosów, aby ich kolor był jednolity na całej długości.

5/5
Copyright @EAST NEWS
5/5

Diana dobrze wiedziała, że dobrze dobrany zapach jest bardzo ważnym akcentem. To właśnie on pozostanie w pamięci osób, które spotykamy i z nim będziemy kojarzeni. Znajdź swój zapach–wizytówkę, który będzie współgrał z Twoim charakterem i osobowością.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?