ZE ŚWIATA URODY

Poznaj sekret idealnej sylwetki jak u Gisele Bündchen!

Oto jej sprawdzone sposoby

Marta Baran 3 sierpnia 2019 17:15
Gisele
Fot. Instagram

Gisele Bündchen jest inspiracja dla kobiet na całym świecie, modelka ma niesamowitą sylwetkę, a już sam fakt, że jest Aniołkiem Victoria’s Secret o czymś świadczy. W swojej autobiograficznej książce przyznała, że nie zawsze była kobieta dbająca o zdrowie. Jej dieta składała się głównie z cheeseburgerów, papierosów i mrożonej kawy. Obecnie modelka jest uważana za jedną z najzdrowiej odżywiających się modelek w branży. Stosuje odżywczą, zdrową dietę oraz regularnie ćwiczy mogąc pochwalić się świeżym, pełnym blasku wyglądem.

Dieta

Jak modelka wyznała w swojej książce, przejście na zdrową dietę było głównie spowodowane przez jej zdrowie psychiczne. Zdrowa, pełnowartościowa dieta to droga do pozbycia się wszelkich leków: Dzięki zdrowym nawykom żywieniowym mogę utrzymać wysoki poziom witalności i jasność umysłu, aby prowadzić produktywne i przyjemne życie.

Jej dieta jest oparta głównie na roślinach, sporadycznie jada mięso oraz sięga po produkty mleczne. Swój dzień zaczyna przeważnie od szklanki soku, który głównie zawiera mieszankę świeżych owoców, warzyw, kurkumę, imbir i mleko kokosowe. Na lunch preferuje lekki posiłek typu sałatka pełnoziarnista lub zupy na bazie warzyw.

Ćwiczenia

Podobnie jak wiele jej koleżanek z branży Bündchen praktykuje jogę, która pomaga jej utrzymać piękną sylwetkę i lepszy sposób myślenia: Joga jest tak spokojna, że dodatkowo podczas ćwiczeń mogę skupić się na medytacji. Jak wyznała było to ważne w jej życiu zmniejszając lęki i poprawiając ogólne samopoczucie. Modelka udostępnia nawet filmy na Instagramie, gdzie dzieli się spostrzeżeniami na temat praktykowania jogi.

Gisele przyznała również, że przepada za boksem. Podobnie jak jej koleżanka z branży Gigi Hadid regularnie trenuje w celu zwiększenia siły sercowo–naczyniowej.
Nawet podczas urlopu modelka nie odpuszcza i uprawia wysiłek fizyczny! Jak przyznaje Gisele ma zamiłowanie do surfingi i innych sportów wodnych.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gisele Bündchen (@gisele)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Gisele Bündchen (@gisele)

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.