Dorota Szelągowska
Fot. Pap
ZE ŚWIATA URODY

Dorota Szelągowska schudła 30 kg! Jak jej się to udało?

Ten sposób jest prostszy niż może się wydawać!

Redakcja VIVA! 1 października 2019 17:30
Dorota Szelągowska
Fot. Pap

Dekoratorka wnętrz Dorota Szelągowska to prywatnie mama dwójki dzieci. Po drugim porodzie gwiazda schudła ponad 30 kilogramów, a wielu fanów zadaje sobie pytanie – jak to jest możliwe? Jak się okazuje sposób na idealna sylwetkę jest prostszy niż może się wydawać!

Sekret idealnej sylwetki

Cały sekret zdradziła żona Pascala BrodnickiegoAgnieszka Mielczarek, która jest dietetykiem. Podobno Dorota do swojej diety musiała wprowadzić trzy ważne zmiany: ,,Pytacie, na której diecie Dorota tak pięknie chudnie? Jeden dzień sokowy tygodniowo i zmiennie klasyk z low carb. Dorota nie ćwiczy, bo bardzo dużo pracuje, ale polecamy lekką aktywność codziennie 20 mi"– wyznała.

Dieta Doroty Szelągowskiej

Widać, że na swoim Instagramie gospodyni programu „Dorota was urządzi” dzieli się zdjęciami, na których pokazuje, co je. W ten sposób udowodniła, że można jeść zdrowo, a przy okazji ciekawie. Ponadto opublikowała post, w którym dzieli się, jak bycie fit wygląda z jej perspektywy: ,,Mniej jem. Nic specjalnego. To też łatwo zgubić kilogramy, jak się przytyje 30 kilo w ciąży. Przez rok mi prawie nic nie zeszło, a teraz zaczęło schodzić. Nie jem po 18, nie jestem specem od diety i nigdy nie napiszę książki o odchudzaniu i nikomu nie będę doradzać. Jestem na diecie pudełkowej, nie jem po 18 i koniec. Myślę, że każdy kto naprawdę się za siebie weźmie schudnie.”. Musimy przyznać, że dieta służy Szelągowskiej, wygląda świetnie, sami zobaczcie jak prezentuje się na zdjęciach!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.