Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
ZE ŚWIATA URODY

Małgorzata Socha zdradziła, jak udało się jej osiągnąć tak smukłą sylwetkę!

Nie było łatwo?

Redakcja VIVA! 2 października 2019 16:30
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Na swoim Instagramie Małgorzata Socha pochwaliła się zdjęciem z wakacji w Hiszpanii. Fani od razu zauważyli jej idealną figurę, chwaląc ją w komentarzach pod zdjęciem. Gwiazda podczas jednego z wywiadów zdradziła, jaki jest sekret na takie ciało!

Aktorka napotkała trudności

Dążenie do smukłej sylwetki nie jest łatwe, wymaga to sporo wyrzeczeń, jednak dla efektów warto. Małgosia Socha przyznała, że największą przeszkodą w chudnięciu było odstawienie… czekolady: ,,Ja kocham słodkie. A jeszcze czekoladę to już najbardziej na świecie. Więc jest mi trudno przejść obok czekolady obojętnie. Trzeci raz pracuję nad sobą, więc wiem, jak to się robi. Ale jest mi bardzo miło, jak rzeczywiście gdzieś tam jest to zauważalne, więc super.”

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Sekret pięknej sylwetki Małgorzaty Sochy

Ciało w lepszej formie fizycznej było dla aktorki priorytetem: ,,Dieta, ćwiczenia i konsekwencja. To tak jest jak się odchudza, to trzeba być zmotywowanym, zmobilizowanym i przede wszystkim konsekwentnym. Najważniejsze, że ja się dobrze czuje, że mam siłę, że to nie jest kosztem mojego zdrowia. Więc to jest najważniejsze, że ja jestem w bardzo dobrej formie fizycznej, tak samo psychicznej więc to jest bardzo spójne.”

Prywatnie Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci, najmłodsze urodziła w 2018 roku, więc stosunkowo niedawno. Tym bardziej należy się chapeau bas za wytrwałość w swoich postanowieniach. Połączenie pracy, opieki nad dziećmi i wdrożenie zdrowego stylu życia nie należy do najprostszych.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Socha (@malgosia_socha)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…