Królowa Elżbieta II
Fot. Getty Images
Ze świata urody

Królowa Elżbieta zdradziła, jaki jest sekret jej pielęgnacji!

Niesamowite, jakie to proste!

Aleksandra Frankowska 10 stycznia 2021 14:30
Królowa Elżbieta II
Fot. Getty Images

W kwietniu 2020 brytyjska królowa Elżbieta skończyła 94 lata. Jest jednocześnie najdłużej panującym monarchą na świecie, zasiadając na tronie od 1952 roku. Podczas publicznych wystąpień, poddani zawsze widzą Królową uśmiechniętą, w nienagannej fryzurze i charakterystycznej dla niej, jednokolorowej garsonce. Jak na swój wiek, monarchini wygląda naprawdę świetnie, a na jej twarzy widać zaskakująco niewiele zmarszczek. Jaki jest jej sekret na tak rewelacyjny wygląd?

Sekret pięknej skóry królowej Elżbiety wyszedł na jaw

Od lat trwają spekulacje na temat tajemniczego przepisu na młodość władającej Wielką Brytanią Elżbiety. Według Stuarta Miles’a, brytyjskiego specjalisty od odmładzania, królowa od lat stara się unikać stresu, chociaż w jej przypadku nie jest to łatwe. Od małego wychowywana jednak zgodnie z zasadami królewskiego protokołu Elżbieta, doskonale wiedziała, jak powinna zachowywać się w każdej sytuacji. Sekret tkwi jednak w czymś innym. Królowa ma za sobą cały szereg doradców i służby, którzy dbają o to, aby ta nie skupiała się na szczegółach, co zdecydowanie owocuje dużo późniejszym procesem starzenia się jej organizmu oraz skóry.

Ten sam wygląd Królowej od lat

Charakterystyczną cechą królowej Elżbiety jest fakt, że od wielu lat monarchini nie zmieniła swojej fryzury, ani makijażu. Dzięki temu, wielu osobom wydaje się, że wciąż wygląda tak samo, ponieważ zapamiętali oni dokładnie taką kobietę.

Przepis na wieczną młodość królowej ujawniony

Miles skomentował również kondycję skóry królowej, ujawniając jej największy sekret! Królowa Elżbieta unika bowiem słońca, które przyspiesza procesy starzenia się skóry.

Ma niesamowitą skórę, a to głównie z powodu unikania promieni słonecznych. Podczas zagranicznych podróży zawsze nosiła kapelusz lub parasolkę, które chroniły skórę przed działaniem słońca. Nie wyjeżdża też nigdzie daleko na wakacje, zamiast tropików wybiera zawsze Szkocję! To właśnie sprawiło, że jej skóra jest w tak doskonałej kondycji. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💂🥁 Did you watch Her Majesty’s Official Birthday ceremony at Windsor Castle this morning? Typically, the Sovereign’s Official Birthday is marked with a Parade called Trooping of the Colour. This year, for the first time since 1955, Trooping of the Colour didn’t take place in its traditional form. Instead, the @welshguards performed a pared back ceremony for The Queen, with music from the Band of the @householddivision. Her Majesty, the Battalion’s Colonel-in-Chief, took the Royal Salute at the ceremony and watched a series of military drills - swipe to see a timelapse of this morning’s impressive display. Copyright: Press Association / @ministryofdefence

Post udostępniony przez The Royal Family (@theroyalfamily)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!