Stylizache paznokci na wielkanoc
Fot. STOCK ADOBE
ZE ŚWIATA URODY

Zobacz najciekawsze propozycje stylizacji paznokci na Wielkanoc!

Zainspiruj się modnym manicure z Instagrama

Marta Baran 19 kwietnia 2019 12:30
Stylizache paznokci na wielkanoc
Fot. STOCK ADOBE

Nic tak nie podkreśla świątecznego looku, jak dobrany tematycznie manicure. Mamy inspiracje dla miłośniczek rysunków oraz minimalistycznych grafik, a także paznokci w pastelowych barwach. Na pewno coś dla siebie znajdziesz!

Modny manicure na Wielkanoc

Zasada jest jedna, liczą się kolory. W tym czasie warto postawić na barwy, które są żywe oraz kojarzą się ze świętami. Pudrowy róż, soczysta zieleń oraz wyraziste żółte odcienie to znak rozpoznawczy wiosennego manicure! Co roku ogromną furorę robią niewielkie rysunki z podobizną zajączków, baranków oraz pisanek. Jeśli nie lubicie szalonych wzorów, postawcie na minimalistyczne zdobienia, decydując się na pastelowe kolory.

Jak wykonać manicure samodzielnie w domu?

Aby osiągnąć pożądaną stylizację bez pomocy kosmetyczki, skorzystaj z naklejek. W sklepach można dostać przeróżne wzory. Do wyboru są klasyczne naklejki, które wystarczy tylko przyłożyć do płytki paznokcia, oraz wodne. Te są sporo tańsze, ale za to trzeba się przy nich bardziej napracować – najpierw należy wyciąć pożądany wzór, potem włożyć go do miseczki z wodą, a gdy naklejka odklei się od kartonika dopiero nałożyć ją na paznokieć za pomocą drewnianego patyczka lub pęsety. I dodatkowo utrwalić lakierem nawierzchniowym. Nie trzeba mieć ogromnych zdolności w rysowaniu wzorów lakierem do paznokci, a efekt jest równie piękny. Oto inspiracje zaczerpnięte z Instagrama. które z nich wypróbujecie w tegoroczne święta?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Done by lisa 💅🏻😍#naildesigns #floral #nailart #drawing #perfect #lisasalsa #easternails

Post udostępniony przez L'image Beauty Center (@sihamsalon)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.