Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWIATA URODY

Modne stylizacje paznokci jak u… Michała Szpaka!

Piosenkarz inspiruje swoich fanów

Redakcja VIVA! 7 grudnia 2019 17:30
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Mimo, że na ozdobne manicure decydują głównie kobiety, w show biznesie stało się to również popularne wśród mężczyzn. Do tego grona z pewnością możemy wliczyć piosenkarza Michała Szpaka. Wokalista w swoich social mediach często chwali się modnym manicure decydując się głównie na klasyczną czerń – z błyskiem, matowe, a także z drobnym zdobieniem. Podczas ważnych wyjść mogliśmy go również zobaczyć w złotym manicure, który wygląda bardzo efektownie. Ponadto artysta lubi eksperymentować również z kształtem paznokci. Michał zdecydowanie wie, co teraz jest modne!

Choć Szpak gustuje przede wszystkim w ciemnych kolorach, stylizacje mogą być inspiracją na zbliżający się Sylwester, który nadchodzi się wielkimi krokami. Koniecznie zobaczcie zdjęcia i podpatrzcie, jakie manicure jest modne w tym sezonie! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?