Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWIATA URODY

Modne stylizacje paznokci jak u… Michała Szpaka!

Piosenkarz inspiruje swoich fanów

Redakcja VIVA! 7 grudnia 2019 17:30
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Mimo, że na ozdobne manicure decydują głównie kobiety, w show biznesie stało się to również popularne wśród mężczyzn. Do tego grona z pewnością możemy wliczyć piosenkarza Michała Szpaka. Wokalista w swoich social mediach często chwali się modnym manicure decydując się głównie na klasyczną czerń – z błyskiem, matowe, a także z drobnym zdobieniem. Podczas ważnych wyjść mogliśmy go również zobaczyć w złotym manicure, który wygląda bardzo efektownie. Ponadto artysta lubi eksperymentować również z kształtem paznokci. Michał zdecydowanie wie, co teraz jest modne!

Choć Szpak gustuje przede wszystkim w ciemnych kolorach, stylizacje mogą być inspiracją na zbliżający się Sylwester, który nadchodzi się wielkimi krokami. Koniecznie zobaczcie zdjęcia i podpatrzcie, jakie manicure jest modne w tym sezonie! 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.