Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWIATA URODY

Modne stylizacje paznokci jak u… Michała Szpaka!

Piosenkarz inspiruje swoich fanów

Redakcja VIVA! 7 grudnia 2019 17:30
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Mimo, że na ozdobne manicure decydują głównie kobiety, w show biznesie stało się to również popularne wśród mężczyzn. Do tego grona z pewnością możemy wliczyć piosenkarza Michała Szpaka. Wokalista w swoich social mediach często chwali się modnym manicure decydując się głównie na klasyczną czerń – z błyskiem, matowe, a także z drobnym zdobieniem. Podczas ważnych wyjść mogliśmy go również zobaczyć w złotym manicure, który wygląda bardzo efektownie. Ponadto artysta lubi eksperymentować również z kształtem paznokci. Michał zdecydowanie wie, co teraz jest modne!

Choć Szpak gustuje przede wszystkim w ciemnych kolorach, stylizacje mogą być inspiracją na zbliżający się Sylwester, który nadchodzi się wielkimi krokami. Koniecznie zobaczcie zdjęcia i podpatrzcie, jakie manicure jest modne w tym sezonie! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.