Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
ZE ŚWIATA URODY

Modne stylizacje paznokci jak u… Michała Szpaka!

Piosenkarz inspiruje swoich fanów

Redakcja VIVA! 7 grudnia 2019 17:30
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Mimo, że na ozdobne manicure decydują głównie kobiety, w show biznesie stało się to również popularne wśród mężczyzn. Do tego grona z pewnością możemy wliczyć piosenkarza Michała Szpaka. Wokalista w swoich social mediach często chwali się modnym manicure decydując się głównie na klasyczną czerń – z błyskiem, matowe, a także z drobnym zdobieniem. Podczas ważnych wyjść mogliśmy go również zobaczyć w złotym manicure, który wygląda bardzo efektownie. Ponadto artysta lubi eksperymentować również z kształtem paznokci. Michał zdecydowanie wie, co teraz jest modne!

Choć Szpak gustuje przede wszystkim w ciemnych kolorach, stylizacje mogą być inspiracją na zbliżający się Sylwester, który nadchodzi się wielkimi krokami. Koniecznie zobaczcie zdjęcia i podpatrzcie, jakie manicure jest modne w tym sezonie! 

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.