ZE ŚWIATA URODY

Paznokcie tortoise shell to najgorętszy urodowy trend na Instagramie!

Jak je wykonać?

Aleksandra Charzewska 3 listopada 2018 17:33

Neonowe, przezroczyste paznokcie są już passé. Jesienią Instagram oszalał na punkcie wzoru tortoise shell. Ten manicure to nic innego, jak odwzorowanie kolorów i struktury… żółwiej skorupy! Jest idealny na aktualną porę roku i prosty w wykonaniu. Zobacz, jak w kilku krokach zrobić ’żółwiowe’ paznokcie!

Jak wykonać paznokcie tortoise shell?

1. Swój manicure zacznij jak zawsze, od przygotowania płytki paznokcia i odsunięcia skórek za pomocą drewnianego patyczka.
2. Nałóż paznokcie swoją ulubioną bazę koniecznie taką, która z założenia nie jest szybkoschnąca.
3. Następnym krokiem jest nałożenie na paznokieć kilku plam żółtego lakieru. Uwaga! Aby uzyskać pożądany efekt każdy paznokieć musisz robić pojedynczo, na jeszcze mokrej bazie. Inaczej kolory nie przenikną się odpowiednio.
4. Po nałożeniu żółtego lakieru przychodzi czas na nałożenie kilku plam karmelowego odcienia.
5. Na koniec nałóż brąz w ciepłym odcieniu tak, jak inne kolory.
6. Nie zapomnij o pomalowaniu paznokci utrwalającym topem.

Manicure tortoise shell jest jednocześnie łatwy w wykonaniu i bardzo efektowny. Spróbuj go wykonać, a efektami koniecznie podziel się na swoim Instagramie.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Cheyenne 🐱 Vancouver Nail Art (@cateye.nails)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.