Jennifer Lopez
Fot. Instagram @jlo
O NIEJ JEST GŁOŚNO

Jennifer Lopez pokazała zdjęcie swojego bicepsa i… wywołała burzę!

Przesadziła z treningami?

Weronika Kostyra 27 września 2018 14:58
Jennifer Lopez
Fot. Instagram @jlo

Trudno uwierzyć w to, że Jennifer Lopez skończyła w tym roku 49 lat. Perfekcyjnej sylwetki i energii może pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka! Gwiazda nie zwalnia tempa, a intensywne treningi są dla niej zawsze priorytetem, które przynoszą spektakularne rezultaty!

Umięśniona sylwetka Jennifer Lopez

Gwiazda zapewnia, że jej receptą na atrakcyjny wygląd są dieta, aktywność fizyczna, odpowiednia ilość snu i dobre nawodnienie organizmu. Spędza na siłowni naprawdę dużo czasu i dlatego może pochwalić się płaskim brzuchem i najsłynniejszymi pośladkami w show biznesie, które zdecydowała się ubezpieczyć na 300 milionów dolarów. Jej mięśnie nie są jednak wcale delikatnie zarysowane, sylwetka Jennifer Lopez staje się coraz bardziej muskularna, niemal kulturystyczna. Udowodniła to pokazując swój biceps!

Zdjęcie podpisała: „Zamierzam trenować, żeby osiągnąć najlepszą formę w swoim życiu. Były  momenty, kiedy była zmęczona lub w podróży i musiałam mimo to wcisnąć swoje treningi, gdzie tylko się dało, ale udało się”. Musimy przyznać, że wygląda naprawdę wspaniale.

Jakiś czas temu trener gwiazdy zdradził sekret jej treningu. „Jennifer jest niezwykle zdyscyplinowania w trakcie treningów, czego wielu osobom ćwiczącym w domu lub na siłowni brakuje. Jest w stanie skupić się na każdym ruchu, który wykonuje i upewnia się, że ​​robi to z jakiegoś powodu i dla osiągnięcia widocznych rezultatów”, powiedział David Kirsch w rozmowie na Us Weekly.

Podobają Wam się jej mięśnie czy to już przesada? 

Urodziny Jennifer Lopez
Fot. Instagram

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.