URODZINY GWIAZD

Aktorka, piosenkarka i... ikona seksu. Jennifer Lopez kończy 51 lat!

Jej życie osobiste pełne było zawirowań

Katarzyna Piątkowska 24 lipca 2020 10:15

Jest pierwszą latynoską aktorką, która dostała za rolę milion dolarów i najlepiej zarabiającą latynoską aktorką w Hollywood. Jej życie mogłoby być kanwą scenariusza, bo jedna z ulubionych amerykańskich artystek, Jennifer Lopez ma na koncie nawet udział w strzelaninie. Nie wspominając o trzech mężach i rozstaniu z Benem Affleckiem na kilka godzin przed ślubem. Szczęście odnalazła wreszcie u boku baseballisty, Alexa Rodrigueza. Jednak czy okaże się on tym jedynym?

Mężowie Jennifer

Jej pierwszy mąż Ojani Noa był kelnerem, drugi Chris Judd tancerzem, a ostatni Marc Anthony piosenkarzem. Ale to nie oni dostarczali jej najwięcej emocji, choć z Markiem Anthonym ma dwoje dzieci, dziewięcioletnie dzisiaj bliźnięta Emmę i Maximilliana. Prawdziwych emocji dostarczyli jej Puff Diddy i Ben Affleck.

Ukochani z piekła rodem: Ben Affleck i Puff Diddy

Z raperem i producentem muzycznym związana była ponad dwa lata. Ich związek przeszedł do historii po tym, jak podobno rozpętali strzelaninę z grupą fanów konkurencyjnego muzyka. Jennifer została oczyszczona z zarzutów, ale epizod z aresztowaniem spowodował, że zerwała z ukochanym. Podobno Puff Diddy do dzisiaj nie może się z tym pogodzić. Tuż po rozstaniu napisał dwie piosenki, w których błaga J.Lo o powrót i wyznaje jej miłość, a gdy artystka rozstała się z którymś z kolejnych partnerów wysłał jej brylantową kolię z nadzieją, że do niego wróci.

Związek z Benem Affleckiem również nie zakończył się tak, jak Jennifer Lopez chciała. Choć nosiła na palcu zaręczynowy pierścionek wart półtora miliona dolarów i zaplanowany był wspaniały ślub, para rozstała się na kilka godzin przed ceremonią. Od marca 2017 roku (oficjalnie, nieoficjalnie może być to nawet końcówka 2016 roku) spotyka się z emerytowaną gwiazdą baseballu, 42-letnim Alexem Rodriguezem. Czy to on okaże się tym jedynym?

Zawodowe sukcesy

Choć życie prywatne Jennifer to ciągłe wzloty i upadki, zawodowe obfituje w liczne sukcesy. Jennifer nagrała osiem płyt, które rozeszły się w blisko 75 milionach egzemplarzy, zagrała w kilkunastu filmach, a za rolę w Selenie nominowana była do Złotego Globu. W 2011 roku magazyn People uznał ją za najpiękniejszą kobietę na świecie. Dzisiaj kobieta orkiestra – jest piosenkarką, aktorką, tancerką, projektantką, bizneswoman i producentką – kończy 51 lat. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.