URODZINY GWIAZD

Aktorka, piosenkarka i... ikona seksu. Jennifer Lopez kończy 52 lata!

Jej życie osobiste pełne było zawirowań

Katarzyna Piątkowska 24 lipca 2021 08:31

Jest pierwszą latynoską aktorką, która dostała za rolę milion dolarów i najlepiej zarabiającą latynoską aktorką w Hollywood. Jej życie mogłoby być kanwą scenariusza, bo jedna z ulubionych amerykańskich artystek, Jennifer Lopez ma na koncie nawet udział w strzelaninie. Nie wspominając o trzech mężach i rozstaniu z Benem Affleckiem na kilka godzin przed ślubem. Wydawało się, że szczęście odnalazła wreszcie u boku baseballisty, Alexa Rodrigueza. Jednak i on nie okazał się tym jedynym... 

Mężowie Jennifer

Jej pierwszy mąż Ojani Noa był kelnerem, drugi Chris Judd tancerzem, a ostatni Marc Anthony piosenkarzem. Ale to nie oni dostarczali jej najwięcej emocji, choć z Markiem Anthonym ma dwoje dzieci, dziesięcioletnie dzisiaj bliźnięta Emmę i Maximilliana. Prawdziwych emocji dostarczyli jej Puff Diddy i Ben Affleck.

Czytaj także: Jennifer Lopez przyznaje, że jest szczęśliwa. Tak komentuje relację z Benem Affleckiem

Ukochani z piekła rodem: Ben Affleck i Puff Diddy

Z raperem i producentem muzycznym związana była ponad dwa lata. Ich związek przeszedł do historii po tym, jak podobno rozpętali strzelaninę z grupą fanów konkurencyjnego muzyka. Jennifer została oczyszczona z zarzutów, ale epizod z aresztowaniem spowodował, że zerwała z ukochanym. Podobno Puff Diddy do dzisiaj nie może się z tym pogodzić. Tuż po rozstaniu napisał dwie piosenki, w których błaga J.Lo o powrót i wyznaje jej miłość, a gdy artystka rozstała się z którymś z kolejnych partnerów, wysłał jej brylantową kolię z nadzieją, że do niego wróci.

Związek z Benem Affleckiem również nie zakończył się tak, jak Jennifer Lopez chciała. Choć nosiła na palcu zaręczynowy pierścionek wart półtora miliona dolarów i zaplanowany był wspaniały ślub, para rozstała się na kilka godzin przed ceremonią. Od marca 2017 roku (oficjalnie, nieoficjalnie mogła być to nawet końcówka 2016 roku) spotykała się z emerytowaną gwiazdą baseballu, 42-letnim Alexem Rodriguezem. Byli nawet zaręczeni. Niestety, on również nie okazał się tym jedynym. Oficjalnie rozstali się w połowie kwietnia tego roku, o czym poinformowali we wspólnym oświadczeniu. Teraz artystka na nowo układa sobie życie u boku... Bena Afflecka. Czy tym razem im się uda?

Zobacz też: Jennifer Lopez i Ben Affleck znowu razem? Aktor zabiega o względy byłej ukochanej

Zawodowe sukcesy

Choć życie prywatne Jennifer to ciągłe wzloty i upadki, zawodowe obfituje w liczne sukcesy. Jennifer nagrała osiem płyt, które rozeszły się w blisko 75 milionach egzemplarzy, zagrała w kilkunastu filmach, a za rolę w Selenie nominowana była do Złotego Globu. W 2011 roku magazyn People uznał ją za najpiękniejszą kobietę na świecie. Dzisiaj kobieta orkiestra – jest piosenkarką, aktorką, tancerką, projektantką, bizneswoman i producentką – kończy 52 lata. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.