Fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News
HISTORIA MIŁOŚCI

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś szczęście odnaleźli u swojego boku. Teraz para wzięła cichy ślub!

Zdjęcia z bajkowej uroczystości podbijają internet

Olga Figaszewska 30 listopada 2023 08:15
Fot. Justyna Rojek/Dzien Dobry TVN/East News

Ona jest jedną z najpiękniejszych polskich aktorek. On utalentowanym sportowcem, triathlonistą oraz rekordzistą Polski i świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana. Te dwa zupełnie różne światy połączyło olbrzymie uczucie. Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś bez wątpienia należą do najgorętszych par polskiego show-biznesu. W lipcu 2021 roku powitali na świecie synka, Milana, który jest ich oczkiem w głowie. Teraz ich miłość wzniosła się na kolejny poziom — gwiazda pochwaliła się na Instagramie serią wyjątkowych kadrów. Okazuje się, że 29 listopada 2023 para oficjalnie stała się małżeństwem!

Artykuł aktualizowany 30.11.2023
Współautor: Marcjanna Maryszewska

Agnieszka Włodarczyk i Piotr Karaś wzięli cichy ślub

Zakochani zaskoczyli internautów 29 listopada 2023 roku pięknymi zdjęciami ze ślubnej sesji. Opublikowała je Agnieszka Włodarczyk, opatrując wymownym hasłem just married. Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać — pod magicznymi kadrami świeżo upieczonych małżonków natychmiast posypały się słowa zachwytu i gratulacji! Okazuje się, że na ten nietypowy dzień nowożeńcy wybrali się aż do słonecznego Dubaju. To, że podróże są jedną z ich największych wspólnych pasji, nie jest w końcu żadną tajemnicą.

Z tej wyjątkowej okazji przypominamy niezwykłą historię miłości Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia, która rozpoczęła się kilka lat temu... w mediach społecznościowych.

ZOBACZ: Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub! Uroczystość jak z bajki

Agnieszka Włodarczyk i Piotr Karaś — historia miłości

Oboje szukali miłości. Szczęście, zrozumienie i przyjaźń znaleźli właśnie u swojego boku. I to zupełnie przez przypadek, ale w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś są razem od lata 2020 roku, a kilka miesięcy wcześniej rozpoczęła się ich wyjątkowa znajomość.  

Poznaliśmy się w kwietniu tamtego roku, znaliśmy się wcześniej z social mediów. Aga życzyła mi powodzenia na zawodach czy gdzieś tam uczestniczyliśmy w akcjach charytatywnych. Ja już od jakiegoś czasu mieszkałem, w grudniu 2019 wyjechałem z Elbląga, rozstałem się z żoną, szukałem swojego miejsca, byłem za granicą parę razy i w Polsce, nie potrafiłem się odnaleźć, miałem bardzo trudny czas” — zdradzał  Robert Karaś w programie Jazda z Wujaszkiem. Od słowa do słowa, okazało się, że coraz więcej ich łączy. Wspólne pasje, wartości… Zaczęli się spotykać, spędzać ze sobą czas.

Para nie zamierzała ignorować dłużej swoich uczuć. Po kilku miesiącach udali się w pierwszą wspólną podróż i chętnie dzielili się z obserwatorami romantycznymi kadrami. Ten wyjazd pozwolił im się lepiej poznać. W listopadzie postanowili opuścić kraj, a za swój cel obrali wyspę Gili w Indonezji. Tam z dala od medialnego szumu mogli skupiać się na sobie, pielęgnować relację. Pod koniec 2020 roku Agnieszka Włodarczyk zamieściła w sieci osobisty post, w którym podkreśliła, jak bardzo jej życie zmieniło się w ciągu ostatnich miesięcy.

CZYTAJ TAKŻE: Ich związek wisiał na włosku, teraz obchodzą 5. rocznicę ślubu. Katarzyna Nosowska opublikowała wspólne zdjęcie z mężem

„Rok temu w Sylwestra miałam ciche życzenie, żeby nigdy więcej nie spędzać go bez osoby, którą kocham. Ot, takie marzenie, ale o tym za chwilę... Początek roku 2020 dla większości z nas był potwornie trudny. Pamiętam kiedy w marcu zamknęłam się na miesiąc w domu i jedyne co robiłam, to śledziłam wydarzenia ze świata, pogłębiając w ten sposób strach o przyszłość swoją i najbliższych. Brak pracy, poczucie beznadziei, samotność. Robiłam, co mogłam, żeby o tym nie myśleć. [...] Wieczorami oglądałam Netflixa lub odpalałam kamerkę i popijałam wino rozmawiając na What's App z przyjaciółmi. Pocieszaliśmy się, śmialiśmy, gotowaliśmy, wspominaliśmy normalne czasy i tęskniliśmy, a raczej tęskniłyśmy za sobą przeokrutnie. Agata, Monia, Mamuś dziękuję, że jesteście”, pisała na Instagramie.

Po czym dodała: „Kiedy pogodziłam się z tym, jak wygląda moje życie, ono postanowiło odmienić się o 180 stopni. Tak... w pandemii, w tym całym piekle, nagle zaświeciło słońce, które świeci dla mnie od tamtego momentu cały czas. Nie wiem, co bym zrobiła bez Niego i dokąd zmierzałoby moje życie, ale dzięki Bogu już nie muszę się nad tym zastanawiać. To był rok ogromnych zmian, prawdziwa rewolucja pod każdym względem. Jestem za niego wdzięczna. Życzę Wam zdrowia oraz ogromu miłości i wytrwałości w poszukiwaniu szczęścia. Warto czekać”.

U swojego boku odnaleźli miłość

Wkrótce potem Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś przekazali światu szczęśliwą nowinę o tym, że spodziewają się dziecka. Milan przyszedł na świat 7 lipca 2021. To był jeden z najszczęśliwszych dni w ich życiu, w którym wspólnie rozpoczęli nowy rozdział.

ZOBACZ TAKŻE: Najpierw był jej nauczycielem, potem zrodziło się uczucie. Edyta Geppert i Piotr Loretz są małżeństwem od 38 lat

„Będę najlepszym ojcem, jakim będę potrafił być. Dziecko będzie na pierwszym miejscu. Nie będzie tak, że będę je zaniedbywał kosztem treningu. Ja mam bardzo dużo wolnego czasu. Treningi realizuję w domu. Jedynie wychodzę na basen. Będę znikał na półtorej godziny i tylko wtedy nie będę mógł pomóc Agnieszce. Mamy taką pracę, że będziemy mieli dużo czasu dla dziecka”, mówił Robert Karaś w programie „Jazda z Wujaszkiem”.

I tak właśnie jest. Sportowiec mocno wspiera ukochaną w opiece nad maleństwem. W rozmowie z Dzień Dobry TVN w 2021 roku aktorka zdradzała, że ma w swoim partnerze ogromne oparcie. „Robert świetnie radzi sobie jako ojciec, nawet szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że aż tak dobrze. Potrafi wszystko zrobić wokół dziecka, więc czasami po prostu mówię: dobra, teraz jest czas dla mnie", mówiła.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Gdy się związali, on miał żonę i dzieci. O relacji Agnieszki Sienkiewicz i Macieja Marczewskiego huczała cała Polska

Swoją miłość pielęgnują każdego dnia, od czasu do czasu wpuszczając za kulisy swoich fanów... Pod ślubnymi zdjęciami posypała się masa ciepłych słów i gratulacji. Agnieszce Włodarczyk i Robertowi Karasowi życzymy wszystkiego najpiękniejszego na nowej drodze życia!  

Źródło: Sportowe Fakty Wp.pl, Onet Sport, Pomponik, Plotek, Plejada.pl

Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz
Agnieszka Włodarczyk w sesji dla magazynu VIVA!,  2016 rok

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.