Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś
Fot. Instagram@agnieszkawlodarczykofficial
O TYM JEST GŁOŚNO

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub! Uroczystość jak z bajki

Aktorka podzieliła się zdjęciami z pięknej ceremonii

Maria Elas 29 listopada 2023 21:00
Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś
Fot. Instagram@agnieszkawlodarczykofficial

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub! Para wymieniła się obrączkami na pięknej uroczystości na plaży. Para pochwaliła się zdjęciami, na których uwagę przykuwa wyjątkowa suknia panny młodej!

Agnieszka Włodarczyk i Robert Karaś wzięli ślub

Agnieszka Włodarczyk zaczęła spotykać się z wybitnym triathlonistą Robertem Karasiem w 2020 r. Poznali się przypadkiem... na mediach społecznościowych! „Wyjechałem z Elbląga, rozstałem się z żoną i szukałem swojego miejsca, miałem bardzo trudny czas. Przez przypadek zgadałem się z Agą i spotkaliśmy się na winie. Potem zaczęliśmy codziennie rozmawiać, spotykać się i zaczęliśmy być razem” mówił sportowiec w rozmowie z kanałem „Jazda z wujaszkiem”.

Od tamtego czasu minęły już trzy lata, a para powitała na świecie dziecko: synka Milana. Agnieszka Włodarczyk zrezygnowała z pracy na rzecz nowo założonej rodziny i opieki nad dzieckiem. 29 listopada para zdecydowała się, by powiedzieć sobie uroczyste „tak”. Nowożeńcy podzielili się zdjęciami! 

Czytaj także: Władysław Kowalski poznał swoją pierwszą żonę na studiach. To małżeństwo zakończyło się z powodu Kaliny Jędrusik

Robert Karaś pobił rekord świata, Agnieszka Włodarczyk reakcja
Fot. Justyna Rojek/ East News

Agnieszka Włodarczyk, Robert Karaś

Wyjątkowy ślub Agnieszki Włodarczyk i Roberta Karasia

Na ten wyjątkowy dla nich dzień para zdecydowała się wybrać aż do... Dubaju! Słoneczna plaża i piasek sprawiły, że fotografie z ich ślubu wyglądają naprawdę magicznie. Aktorka zdecydowała podzielić się swoim szczęściem z obserwatorami. Publikację podpisała hasztagami #love #forever [z j. ang. „miłość na zawsze”], a komentarze przepełnione są życzeniami pomyślności. Wiele internautów również komplementuje styl panny młodej. Nic w tym dziwnego: Agnieszka Włodarczyk olśniła w długiej, koronkowej sukience! Zdecydowała się na bardzo nietypowe, lecz pasujące do jej stylu dodatki: kapelusz oraz kowbojki! Jej partner postawił na luźną klasykę i założył białe spodnie oraz koszulkę w tym samym kolorze. W otoczeniu ozdobnych roślin para prezentuje się naprawdę zjawiskowo!

Redakcja VIVY!  życzy nowożeńcom wszystkiego dobrego na nowej drodze życia!  

Zobacz również: Syn Władysława Kowalskiego wziął za granicą ślub z partnerem. Teraz walczy o uznanie go w Polsce

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.