Tomasz Mycan
Fot. Screen YouTube
O TYM SIĘ MÓWI

Tomasz Mycan dokonał publicznego coming outu!

Po latach aktor „Barw szczęścia” zdecydował się przerwać milczenie

Olga Figaszewska 31 lipca 2019 13:25
Tomasz Mycan
Fot. Screen YouTube

Tomasz Mycan w serialu Barwy szczęścia wcielał się w rolę homoseksualisty. Teraz zdecydował się na coming out. W najnowszym wywiadzie opowiedział o swojej orientacji i doświadczeniach.

Tomasz Mycan coming out

Tomasz Mycan ma na swoim koncie kilka ról serialowych i filmowych. Ale to rola Macieja Kołodziejskiego przyniosła mu popularność i sympatię telewidzów. Wątek gejowskiego związku Maćka i Władka w serialu Barwy Szczęścia budził wiele emocji. Tomasz Mycan spędził na planie sześć lat.  Niedawno pożegnał się z produkcją. W spektaklu Aktorzy prowincjonalni na na motywach filmu Agnieszki Holland i również wciela się w postać homoseksualisty.

Teraz  Tomasz Mycan zdobył się na odważne wyznanie w najnowszym wywiadzie dla dwumiesięcznika Replika. Przyznał, że jest gejem.

,,Tomasz Mycan jest gejem również poza „Barwami szczęścia” – w życiu. I właśnie u nas, w wywiadzie w najnowszej „Replice” robi coming out - czujemy się zaszczyceni!”, czytamy na oficjalnej stronie magazynu na Facebooku.

Aktor opowiedział o życiu w związku na odległość.  Krzysztofowi Tomasikowi zdradził również: „Czy wahał się przed przyjęciem roli geja w serialu? Z jakimi reakcjami się spotkał? (…)Jak to się stało, że swój monolog w spektaklu oparł na własnych doświadczeniach z homofobią? I jak się funkcjonuje w związku na odległość, gdy do swego faceta trzeba jeździć z Torunia do Poznania?”, czytamy. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…