VIDEO VIVY!

Jak Michał Olszański dowiedział się, że jego syn jest gejem?

„Musiałem się z tym skonfrontować”

Rafał Kowalski 28 stycznia 2019 08:06

Dziś Michał Olszański i jego syn Antoni są najlepszymi przyjaciółmi. Tak jednak nie było, kiedy dziecko dziennikarza było w okresie dorastania. Każdy z panów miał swoje sprawy, a zbliżył ich dopiero moment, w którym prezenter zaakceptował to, że Antek jest gejem.

Jak dziennikarz się o tym dowiedział? Długo w ogóle nie podejrzewał, że taka sytuacja może mieć miejsce...  „Nie skupiałem uwagi na Antku, bo musiałem rozwiązywać bardzo poważne problemy z jego starszym bratem. To naturalne, że rodzice skupiają się na tym dziecku, z którym mają większe problemy. Antek nie awanturował się, nie krzyczał. Jego zachowanie nie było jakąś patologią. Trwał tylko w swojej samotności", mówił Olszański Krystynie Pytlakowskiej w wywiadzie dla papierowego wydania VIVY!

Z kolei przed naszą kamerą prezenter opowiedział, że nie pamięta jednego moment, jednej rozmowy, z których wyniósłby pewną wiadomość, że syn jest odmiennej orientacji. Dla Michała Olszańskiego był to proces. Z kolei Antek nie miał pojęcia jak trudny...  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.