VIDEO VIVY!

Jak Michał Olszański dowiedział się, że jego syn jest gejem?

„Musiałem się z tym skonfrontować”

Rafał Kowalski 28 stycznia 2019 08:06

Dziś Michał Olszański i jego syn Antoni są najlepszymi przyjaciółmi. Tak jednak nie było, kiedy dziecko dziennikarza było w okresie dorastania. Każdy z panów miał swoje sprawy, a zbliżył ich dopiero moment, w którym prezenter zaakceptował to, że Antek jest gejem.

Jak dziennikarz się o tym dowiedział? Długo w ogóle nie podejrzewał, że taka sytuacja może mieć miejsce...  „Nie skupiałem uwagi na Antku, bo musiałem rozwiązywać bardzo poważne problemy z jego starszym bratem. To naturalne, że rodzice skupiają się na tym dziecku, z którym mają większe problemy. Antek nie awanturował się, nie krzyczał. Jego zachowanie nie było jakąś patologią. Trwał tylko w swojej samotności", mówił Olszański Krystynie Pytlakowskiej w wywiadzie dla papierowego wydania VIVY!

Z kolei przed naszą kamerą prezenter opowiedział, że nie pamięta jednego moment, jednej rozmowy, z których wyniósłby pewną wiadomość, że syn jest odmiennej orientacji. Dla Michała Olszańskiego był to proces. Z kolei Antek nie miał pojęcia jak trudny...  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.