VIDEO VIVY!

Jak Michał Olszański dowiedział się, że jego syn jest gejem?

„Musiałem się z tym skonfrontować”

Rafał Kowalski 28 stycznia 2019 08:06

Dziś Michał Olszański i jego syn Antoni są najlepszymi przyjaciółmi. Tak jednak nie było, kiedy dziecko dziennikarza było w okresie dorastania. Każdy z panów miał swoje sprawy, a zbliżył ich dopiero moment, w którym prezenter zaakceptował to, że Antek jest gejem.

Jak dziennikarz się o tym dowiedział? Długo w ogóle nie podejrzewał, że taka sytuacja może mieć miejsce...  „Nie skupiałem uwagi na Antku, bo musiałem rozwiązywać bardzo poważne problemy z jego starszym bratem. To naturalne, że rodzice skupiają się na tym dziecku, z którym mają większe problemy. Antek nie awanturował się, nie krzyczał. Jego zachowanie nie było jakąś patologią. Trwał tylko w swojej samotności", mówił Olszański Krystynie Pytlakowskiej w wywiadzie dla papierowego wydania VIVY!

Z kolei przed naszą kamerą prezenter opowiedział, że nie pamięta jednego moment, jednej rozmowy, z których wyniósłby pewną wiadomość, że syn jest odmiennej orientacji. Dla Michała Olszańskiego był to proces. Z kolei Antek nie miał pojęcia jak trudny...  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.