VIDEO VIVY!

Jak Michał Olszański dowiedział się, że jego syn jest gejem?

„Musiałem się z tym skonfrontować”

Rafał Kowalski 28 stycznia 2019 08:06

Dziś Michał Olszański i jego syn Antoni są najlepszymi przyjaciółmi. Tak jednak nie było, kiedy dziecko dziennikarza było w okresie dorastania. Każdy z panów miał swoje sprawy, a zbliżył ich dopiero moment, w którym prezenter zaakceptował to, że Antek jest gejem.

Jak dziennikarz się o tym dowiedział? Długo w ogóle nie podejrzewał, że taka sytuacja może mieć miejsce...  „Nie skupiałem uwagi na Antku, bo musiałem rozwiązywać bardzo poważne problemy z jego starszym bratem. To naturalne, że rodzice skupiają się na tym dziecku, z którym mają większe problemy. Antek nie awanturował się, nie krzyczał. Jego zachowanie nie było jakąś patologią. Trwał tylko w swojej samotności", mówił Olszański Krystynie Pytlakowskiej w wywiadzie dla papierowego wydania VIVY!

Z kolei przed naszą kamerą prezenter opowiedział, że nie pamięta jednego moment, jednej rozmowy, z których wyniósłby pewną wiadomość, że syn jest odmiennej orientacji. Dla Michała Olszańskiego był to proces. Z kolei Antek nie miał pojęcia jak trudny...  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?