Michał Kwiatkowski
Fot. AKPA, Podlewski
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Kwiatkowski jest znów zakochany! Niedawno rozwiódł się z mężem

Kim jest jego nowy wybranek?

Sabina Zięba 4 sierpnia 2020 15:05
Michał Kwiatkowski
Fot. AKPA, Podlewski

Każdy zdaje sobie sprawę, że po poważnym rozstaniu ciężko jest stanąć na nogi, a jeszcze trudniej znaleźć osobę, której ponownie zaufamy. Michał Kwiatkowski poradził sobie z tym natomiast zaskakująco szybko. Wokalista pół roku temu rozwiódł się z mężem, a teraz w mediach społecznościowych przedstawił fanom nowego partnera. Kim jest jego wybranek?

Rozstanie i nowy związek Michała Kwiatkowskiego

W Polsce Michał jest znany przede wszystkim jako starszy brat Dawida Kwiatkowskiego, głównie dlatego, że na rozwój swojej muzycznej kariery wiele lat temu wybrał Francję. To tam odniósł spektakularny sukces i wydał pięć płyt. Tam też usiłował ułożyć swoje życie prywatne.

W 2012 roku w wywiadzie dla francuskiego magazynu Tele Loisir odważnie wyznał, że jest gejem. Następnie poznał o dziewięć lat młodszego od siebie producenta telewizyjnego, Maxima Assenzę, i wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Bardzo chcieli się pobrać. Zrealizowali to w 2017 roku w Paryżu i przyjęli podwójne nazwiska. Świadkiem na uroczystości był nawet młodszy brat piosenkarza. Michał Kwiatkowski mówił Plejadzie: „Myślałem o wzięciu ślubu od czasu, kiedy we Francji jest to możliwe, czyli od 2013 roku. (...) Ostatecznie udało się umówić termin ślubu, a jak wyszliśmy z urzędu, to bardzo się cieszyliśmy”.

Niestety szczęście nie trwało długo. Już na początku tego roku pojawiły się pogłoski o kryzysie w ich związku. Sami nie komentowali owych doniesień, lecz fani szybko zauważyli, że z profili małżonków w mediach społecznościowych zniknęły drugie nazwiska. W końcu w lutym potwierdzili rozwód, który podobno przebiegł w zgodzie.

Pół roku po tamtych wydarzeniach Michał dodał na Instagramie zdjęcie z nowym partnerem. Wiadomo, że Bixente Simonet urodził się w Hiszpanii i jest piosenkarzem, trenerem wokalnym oraz artystą. Pod fotografią Polak romantycznie napisał: „Jak wspaniałe jest życie, gdy jesteś w moim świecie”, wykorzystując cytat z piosenki Eltona Johna pt. Your Song. Podobną fotografię z ukochanym Bixente zamieścił na swoim profilu już dwa tygodnie wcześniej.

Widać, że fani kibicują nowej relacji i w komentarzach zgodnie piszą: „Ależ miło się na Was patrzy!”, „Ale super, że jesteście razem. Gratulację!” czy „Mam nadzieję, że tym razem odnajdziesz szczęście u boku właściwej osoby”.

Myślicie, że będą razem szczęśliwi?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michal Kwiatkowski (@michal_officiel)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez BIXENTE SIMONET (@bixente__official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#innerself photo by @loiseleurphotographer

Post udostępniony przez BIXENTE SIMONET (@bixente__official)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.