Michał Kwiatkowski
Fot. AKPA, Podlewski
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Kwiatkowski jest znów zakochany! Niedawno rozwiódł się z mężem

Kim jest jego nowy wybranek?

Sabina Zięba 4 sierpnia 2020 15:05
Michał Kwiatkowski
Fot. AKPA, Podlewski

Każdy zdaje sobie sprawę, że po poważnym rozstaniu ciężko jest stanąć na nogi, a jeszcze trudniej znaleźć osobę, której ponownie zaufamy. Michał Kwiatkowski poradził sobie z tym natomiast zaskakująco szybko. Wokalista pół roku temu rozwiódł się z mężem, a teraz w mediach społecznościowych przedstawił fanom nowego partnera. Kim jest jego wybranek?

Rozstanie i nowy związek Michała Kwiatkowskiego

W Polsce Michał jest znany przede wszystkim jako starszy brat Dawida Kwiatkowskiego, głównie dlatego, że na rozwój swojej muzycznej kariery wiele lat temu wybrał Francję. To tam odniósł spektakularny sukces i wydał pięć płyt. Tam też usiłował ułożyć swoje życie prywatne.

W 2012 roku w wywiadzie dla francuskiego magazynu Tele Loisir odważnie wyznał, że jest gejem. Następnie poznał o dziewięć lat młodszego od siebie producenta telewizyjnego, Maxima Assenzę, i wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Bardzo chcieli się pobrać. Zrealizowali to w 2017 roku w Paryżu i przyjęli podwójne nazwiska. Świadkiem na uroczystości był nawet młodszy brat piosenkarza. Michał Kwiatkowski mówił Plejadzie: „Myślałem o wzięciu ślubu od czasu, kiedy we Francji jest to możliwe, czyli od 2013 roku. (...) Ostatecznie udało się umówić termin ślubu, a jak wyszliśmy z urzędu, to bardzo się cieszyliśmy”.

Niestety szczęście nie trwało długo. Już na początku tego roku pojawiły się pogłoski o kryzysie w ich związku. Sami nie komentowali owych doniesień, lecz fani szybko zauważyli, że z profili małżonków w mediach społecznościowych zniknęły drugie nazwiska. W końcu w lutym potwierdzili rozwód, który podobno przebiegł w zgodzie.

Pół roku po tamtych wydarzeniach Michał dodał na Instagramie zdjęcie z nowym partnerem. Wiadomo, że Bixente Simonet urodził się w Hiszpanii i jest piosenkarzem, trenerem wokalnym oraz artystą. Pod fotografią Polak romantycznie napisał: „Jak wspaniałe jest życie, gdy jesteś w moim świecie”, wykorzystując cytat z piosenki Eltona Johna pt. Your Song. Podobną fotografię z ukochanym Bixente zamieścił na swoim profilu już dwa tygodnie wcześniej.

Widać, że fani kibicują nowej relacji i w komentarzach zgodnie piszą: „Ależ miło się na Was patrzy!”, „Ale super, że jesteście razem. Gratulację!” czy „Mam nadzieję, że tym razem odnajdziesz szczęście u boku właściwej osoby”.

Myślicie, że będą razem szczęśliwi?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michal Kwiatkowski (@michal_officiel)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez BIXENTE SIMONET (@bixente__official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#innerself photo by @loiseleurphotographer

Post udostępniony przez BIXENTE SIMONET (@bixente__official)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.