Pepe Munoz opublikował wymowną fotografię

Sabina Zięba 20 lipca 2019 20:00

Gdy ponad trzy lata temu Celine Dion w krótkim odstępstwie czasu straciła męża i brata, nic nie wskazywało na to, że jeszcze będzie szczęśliwa. Sama mówiła: „Myślę, że będę w żałobie do końca życia. Rene przygotował mnie na całe moje życie odkąd skończyłam 12 lat. Wtedy się poznaliśmy. Nigdy nie spotykałam się z innym mężczyzną i nigdy nie pocałowałam innego mężczyzny. Bardzo za nim tęsknię”. Kiedy w 2017 roku zaczęła pojawiać się u boku przystojnego młodego tancerza, Pepe Munozy, wszyscy przyjęli, że gwiazda po raz kolejny zaczęła układać sobie życie. Teraz tym bardziej szokuje informacja, że jest on... gejem! Jak to możliwe?

Pepe Munoz jest gejem

Od dwóch lat paparazzi regularnie przyłapywali Celine Dion i Pepe Munoza na zakupach w paryskich butikach, wystawnych kolacjach oraz romantycznych spacerach. Ich wspólny znajomy w rozmowie z serwisem TMZ mówił, że to intymna zażyłość: „Blisko ze sobą pracują, a dodatkowo Munoz interesuje się modą”. Wiadomo było bowiem, że Pepe tworzy niesamowite rysunki modelek i spektakularnych kreacji największych domów mody, które publikuje na swoim Instagramie.

Wszyscy przypisywali im gorący romans. Zawsze pojawiali się w parze, a ich mowa ciała na eventach wskazywała na naprawdę bliską relację. Kiedy wydawało się, że para wspólnie układa sobie życie, Pepe Munoz zaskoczył na Instagramie najnowszym zdjęciem. W środę 17 lipca opublikował czarno-białą fotografię, na której widać, że spaceruje po ulicach Malagi za rękę... z mężczyzną!

Jest nim tancerz i choreograf Brayden Newby. Według francuskich mediów przeprowadził się on do Montrealu w 2015 roku, kiedy brał udział w tworzeniu show dla Cirque Eloize.

Spodziewaliście się, że Pepe Munoz to tylko przyjaciel i doradca modowy Celine Dion? Zobaczcie ich wspólne zdjęcia w naszej galerii. Niektóre były naprawdę sugestywne...  

Pepe Munoz z chłopakiem

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Walking.....

Post udostępniony przez Pepe Muñoz (@p.e.p.e.munoz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

happy birthday mi alma. i’m a big fan. 🏳️‍🌈❤️

Post udostępniony przez Brayden Newby (@braybraynoob)

1/5
chłopak Celine Dion gejem, Pepe Munoz
Copyright @Getty Images
1/5

2/5
chłopak Celine Dion gejem, Pepe Munoz
Copyright @Getty Images
2/5

3/5
Celine Dion, Pepe Munoz
Copyright @Getty Images
3/5

4/5
Celine Dion, Pepe Munoz
Copyright @Getty Images
4/5

5/5
Copyright @Instagram
5/5

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?