Z ŻYCIA GWIAZD

Tak Anna Lewandowska przygotowuje się na narodziny drugiego dziecka

Trenerka zamieściła w sieci czułe zdjęcie z Klarą. Ależ ona urosła!

Konrad Szczęsny 26 grudnia 2019 14:43

Już w 2020 roku zostaną po raz drugi rodzicami! Anna i Robert Lewandowscy wprost nie posiadają się z radości, podobnie jak i niemal trzyletnia córeczka Klara. Trenerka zamieściła z okazji świąt Bożego Narodzenia serię trzech uroczych zdjęć, na których pozuje z dzieckiem. „a za rok... już z 2x😍😅”, podpisała je.

Anna Lewandowska w drugiej ciąży: pokazała brzuszek

To dla żony Roberta Lewandowskiego wyjątkowy czas. Kapitan reprezentacji Polski na początku listopada poinformował, wykonując w trakcie meczu „cieszynkę”, że powitają niebawem na świecie drugie dziecko. 31-latka szybko potwierdziła tę informację za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Od tamtej pory kilka razy pokazała się publicznie, eksponując ciążowe krągłości. Tak też było w trakcie tegorocznych świąt: Anna Lewandowska opublikowała w sieci fotografię, na której pozuje z mężem oraz córeczką (numer 2 w naszej galerii).

„Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Czas wyłącznie dla rodziny, czas dla nas🤰🏼👩‍❤️‍💋‍👩👨‍👩‍👧. Czas wyciszenia, ale i radości z bycia z najbliższymi nam osobami. Żebyście, mogli być wszyscy razem, zdrowi, uśmiechnięci w gronie tych, których KOOOCHACIE”, podpisała ją.

Trenerka trzyma się na zdjęciu za dosyć okazały brzuszek. Para powita na świecie drugie dziecko prawdopodobnie w kwietniu 2020 roku.

Anna Lewandowska na zdjęciach z Klarą

Żona Roberta Lewandowskiego nawiązała do tego w najnowszej publikacji. Zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której trzyma na rękach córkę. Jednak w tym samym wpisie znajdują się jeszcze dwie inne fotografie: ze świąt Bożego Narodzenia 2018 i 2017 - pierwszych z udziałem Klary.

„2019/2018/2017 każdy rok wspaniały 🎀🎄 a za rok... już z 2x😍😅🤰🏼 #christmastime #annalewandowska #klara #christmas”, podkreśliła wzruszona trenerka.

Internauci komentują zdjęcie Anny Lewandowskiej z Klarą

Pod wpisem od razu zaroiło się od komentarzy podekscytowanych fanów i bliskich Anny Lewandowskiej.

„Klara coraz większą ale choinka coraz mniejsza 😂🌲😀 to zdjęcie chyba zostanie już tradycja 😍 piękna pamiątka ❤️”, zauważyła jedna z fanek. „Oj tak, następne święta będą dla Was cudowne ❤️👶🏻”, dodała inna. „Super!! ❤️❤️ Na zdjęciach najlepiej widac różnice 🙂 Klarcia jaka duża dziewczynka już 😍 🎄🎄”, zaznaczyła trzecia.

Wszystkie zdjęcia możesz zobaczyć w galerii (numer 3 - 2017, numer 4 - 2018, zaś numer 5 - 2019).  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.