Trenerka zamieściła w sieci czułe zdjęcie z Klarą. Ależ ona urosła!

Konrad Szczęsny 26 grudnia 2019 14:43

Już w 2020 roku zostaną po raz drugi rodzicami! Anna i Robert Lewandowscy wprost nie posiadają się z radości, podobnie jak i niemal trzyletnia córeczka Klara. Trenerka zamieściła z okazji świąt Bożego Narodzenia serię trzech uroczych zdjęć, na których pozuje z dzieckiem. „a za rok... już z 2x😍😅”, podpisała je.

Anna Lewandowska w drugiej ciąży: pokazała brzuszek

To dla żony Roberta Lewandowskiego wyjątkowy czas. Kapitan reprezentacji Polski na początku listopada poinformował, wykonując w trakcie meczu „cieszynkę”, że powitają niebawem na świecie drugie dziecko. 31-latka szybko potwierdziła tę informację za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Od tamtej pory kilka razy pokazała się publicznie, eksponując ciążowe krągłości. Tak też było w trakcie tegorocznych świąt: Anna Lewandowska opublikowała w sieci fotografię, na której pozuje z mężem oraz córeczką (numer 2 w naszej galerii).

„Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy. Czas wyłącznie dla rodziny, czas dla nas🤰🏼👩‍❤️‍💋‍👩👨‍👩‍👧. Czas wyciszenia, ale i radości z bycia z najbliższymi nam osobami. Żebyście, mogli być wszyscy razem, zdrowi, uśmiechnięci w gronie tych, których KOOOCHACIE”, podpisała ją.

Trenerka trzyma się na zdjęciu za dosyć okazały brzuszek. Para powita na świecie drugie dziecko prawdopodobnie w kwietniu 2020 roku.

Anna Lewandowska na zdjęciach z Klarą

Żona Roberta Lewandowskiego nawiązała do tego w najnowszej publikacji. Zamieściła na swoim profilu na Instagramie fotografię, na której trzyma na rękach córkę. Jednak w tym samym wpisie znajdują się jeszcze dwie inne fotografie: ze świąt Bożego Narodzenia 2018 i 2017 - pierwszych z udziałem Klary.

„2019/2018/2017 każdy rok wspaniały 🎀🎄 a za rok... już z 2x😍😅🤰🏼 #christmastime #annalewandowska #klara #christmas”, podkreśliła wzruszona trenerka.

Internauci komentują zdjęcie Anny Lewandowskiej z Klarą

Pod wpisem od razu zaroiło się od komentarzy podekscytowanych fanów i bliskich Anny Lewandowskiej.

„Klara coraz większą ale choinka coraz mniejsza 😂🌲😀 to zdjęcie chyba zostanie już tradycja 😍 piękna pamiątka ❤️”, zauważyła jedna z fanek. „Oj tak, następne święta będą dla Was cudowne ❤️👶🏻”, dodała inna. „Super!! ❤️❤️ Na zdjęciach najlepiej widac różnice 🙂 Klarcia jaka duża dziewczynka już 😍 🎄🎄”, zaznaczyła trzecia.

Wszystkie zdjęcia możesz zobaczyć w galerii (numer 3 - 2017, numer 4 - 2018, zaś numer 5 - 2019).  

1/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
1/5

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski i Klara Lewandowska na zdjęciu z rodziną i znajomymi - Boże Narodzenie 2019.

2/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Robert Lewandowski
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
2/5

Na tym zdjęciu Anna Lewandowska wyraźnie wyeksponowała ciążowe krągłości.

3/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
3/5

Tak Anna Lewandowska wyglądała z córką w trakcie świąt Bożego Narodzenia w 2017 roku.

4/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
4/5

A tutaj Anna Lewandowska z Klarą przy choince - Boże Narodzenie 2018.

5/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Copyright @Instagram @annalewandowskahpba
5/5

A to tegoroczne zdjęcie Anny Lewandowskiej z Klarą, wykonane w trakcie świąt Bożego Narodzenia.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.