Anna Lewandowska i Klara Lewandowska 2019
Fot. Instagram/Anna Lewandowska
Z życia gwiazd

Anna Lewandowska już ubrała choinkę na święta! Klara wieszała bombki!

Jaką choinkę ma rodzina Lewandowskich?

Redakcja VIVA! 22 grudnia 2019 18:33
Anna Lewandowska i Klara Lewandowska 2019
Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska postanowiła przekonać swoich fanów, że święta już zawitały do jej domu. Słowa jednego z fanów, że "nie samym treningiem żyje człowiek" wyraźnie wpłynęły na trenerkę. Na profilu Anny Lewandowskiej zrobiło się świątecznie i rodzinnie. Gwiazda postanowiła pokazać, jak w tym roku prezentuje się jej choinka. Podczas ubierania drzewka, oczywiście towarzyszyła jej jej córeczka Klara. Ciekawe, czy zobaczymy Annę Lewandowską podczas przygotowań do wigilijnej kolacji, nie możemy się doczekać kolejnych świątecznych postów.

Jak wygląda świąteczna choinka Anny Lewandowskiej w 2019?

Drzewko Anny Lewandowskiej prezentuje się bardzo elegancko. Trenerka wybrała odcienie srebra i bieli. Na choince można zauważyć jasne światełka, srebrne bombki oraz stylowe ozdoby np. biało-srebrzyste skarpety. Choinka wygląda jakby była lekko posypana śniegiem. W ubieraniu świątecznego drzewka oczywiście pomagała Annie jej córka Klara. Trenerka pod postem umieściła hasztag #tataczekamy.  Co oznacza, że niebawem do rodziny dołączy Robert Lewandowski. Co napisała jedna z fanek:

Ślicznie razem wyglądacie. Podoba mi się ta choinka, nie razi "bogactwem"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Preparations for Christmas are in full swing! it's time for Christmas recipes! 🌲🎀Today we have Saint Nicholas day and I would like to share with you a new recipe for poppy seed cake in a healthy version. This cake is DELICIOUS ❣️, Check out my blog! www.healthyplanbyann.com ______________________________ Przygotowania do Świąt ruszyły pełną parą, a więc i pora na świąteczne przepisy!🌲🎀 Dla odmiany, z okazji Mikołajek, chciałabym podzielić się z Wami przepisem na makowiec w zdrowej wersji. Przepis na blogu www.hpba.pl PS. Ciasto jest przepyszne, przepis dopracowywałam już od zeszłego roku👌 @ola_dec_ prawda, że dobre 😂? ➡️PS. Gotowe ciasto możecie zamówić w @healthy_store_by_ann 🎀👌 #christamscake #christmasrecipes #cake #glutenfree #annalewandowska #healthyplanbyann

Post udostępniony przez Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.