EN_00934485_0016, Krzysztof Krawczyk, 2010 rok, Odszedł Krzysztof Krawczyk, niezwykły artysta
Fot. Jan BIELECKI/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ten widok porusza... Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka kilka dni po pogrzebie

Tłumy fanów żegnają artystę

Olga Figaszewska 13 kwietnia 2021 12:01
EN_00934485_0016, Krzysztof Krawczyk, 2010 rok, Odszedł Krzysztof Krawczyk, niezwykły artysta
Fot. Jan BIELECKI/East News

Trudno pogodzić się z odejściem Krzysztofa Krawczyka – wspaniałego artysty i człowieka, który zaskarbił sobie sympatię milionów słuchaczy! Wielbiciele cenili jego talent, życzliwość i pogodę ducha. Dziś pozostała po nim muzyka, która łączyła i nadal łączyć będzie kolejne pokolenia. Gdyby nie pandemia koronawirusa na pogrzeb Krzysztofa Krawczyka przybyłyby tłumy jego wiernych fanów. Wiele osób wciąż odwiedza grób artysty, by oddać mu hołd… Dziś to miejsce wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka dni temu.

Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk zmarł w Poniedziałek Wielkanocny, 5 kwietnia. Kilka dni wcześniej wokalista wyszedł ze szpitala, do którego trafił z powodu koronawirusa. Czuł się dobrze i uspokajał swoich fanów. Krzysztof Krawczyk był szczęśliwy, że w końcu jest z ukochaną żoną. „Kochani! Jestem w domu! Do mojej sypialni wpadają 2 promyki słońca: wiosenny przez okno i Ewunia przez drzwi. Dziękuję za modlitwę i życzenia! Zdrowia wszystkim życzę, nie dajmy się wirusowi!”, pisał na Facebooku. Niestety, nagle jego stan się pogorszył. Wokalista trafił do szpitala. Lekarzom nie udało się go uratować…

Uroczystości pożegnalne Krzysztofa Krawczyka odbyły się 10 kwietnia. Ze względu na pandemię w Archikatedrze Łódzkiej św. Stanisława Kostki mogła przebywać ograniczona liczba żałobników, ale na zewnątrz pojawiły się tłumy, które chciały towarzyszyć artyście w jego ostatniej drodze.

Zobacz też: Miejsce pochówku Krzysztofa Krawczyka nie będzie przypadkowe. Powstanie tam mauzoleum

Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka. Tłumy fanów artysty przed Archikatedrą Łódzką, 10 kwietnia 2021 

Krzysztof Krawczyk, pogrzeb, 10 kwietnia 2021
Fot. Piotr Molecki/East News

Grób Krzysztofa Krawczyka: tłumy fanów oddają mu hołd

Po mszy świętej kondukt żałobny przejechał na cmentarz w Grotnikach pod Łodzią. W ostatnich latach, właśnie w tej miejscowości, Krzysztof Krawczyk wraz z ukochaną żoną, Ewą stworzyli swój azyl.

Do Grotników stale przybywają kolejne osoby, które chcą pożegnać wokalistę. W ciszy czuwają i modlą się przy jego grobie.  Wokół miejsca spoczynku wokalisty układane są kwiaty i palą się setki zniczy. W ten sposób miłośnicy Krzysztofa Krawczyka oddają mu hołd. Jak podał Super Express, widok, który zastają tam przybyli fani artysty jest mocno poruszający...

Sprawdź też: Krzysztof Krawczyk miał żal do Roberta Lewandowskiego. Poszło o piosenkę

Tak wyglądał grób Krzysztofa Krawczyka dwa dni po pogrzebie. Fani przybywają pożegnać artystę:

Krzysztof Krawczyk nie żyje, grób Krzysztofa Krawczyka, tak wygląda Grób Krzysztofa krawczyka
Fot. AGENCJA SE/East News

Krzysztof Krawczyk nie żyje, grób Krzysztofa Krawczyka, tak wygląda Grób Krzysztofa krawczyka
Fot. AGENCJA SE/East News

Na poniższych zdjęciach - grób Krzysztofa Krawczyka w dniu pogrzebu

 Krzysztof Krawczyk, pogrzeb, 10 kwietnia 2021, Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Krzysztof Krawczyk, pogrzeb, 10 kwietnia 2021
Fot. Tadeusz Wypych/REPORTER

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.