Joanna Przetakiewicz, Viva! 16/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Tak spędzi święta Joanna Przetakiewicz. Dwie Wigilie, wykwintne potrawy i testy na COVID

Dlaczego na Wigilii zabraknie jednego z jej synów?

Damian Brillowski 18 grudnia 2021 10:00
Joanna Przetakiewicz, Viva! 16/2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF Photo

Joanna Przetakiewicz to miłośniczka celebracji. Każde święta w domu gwiazdy muszą być skrupulatnie zaplanowane. Nie inaczej jest ze świętami Bożego Narodzenia. Co ciekawe bizneswoman w tym roku urządzi aż dwie Wigilie, podczas których będzie sprawdzać, czy aby nikt nie jest zarażony koronawirusem. Gwieździe zależy na przyjaznej i bezpiecznej atmosferze podczas świąt. Dlaczego na Wigilii zabraknie jednego z jej synów?  

Joanna Przetakiewicz spędzi tradycyjne święta 

Wkrótce święta Bożego Narodzenia. Jest to szczególny czas zwłaszcza dla gwiazd, które od kilku tygodni dekorują swoje domy świątecznymi ozdobami. Efekty swoich prac pokazują w mediach społecznościowych. Jedną z takich gwiazd jest projektantka domu mody "La Mania" Joanna Przetakiewicz, która jako jedna z pierwszych udekorowała swój dom na nadchodzące święta. Już w listopadzie w domu gwiazdy zapanował świąteczny klimat. Zdjęcia z wnętrz domu, który został przystrojony w choinki, Mikołaje i gwiazdki zrobiły imponujące wrażenie na fanach Przetakiewicz. Wielu z nich uznało, że gwiazda stwarza najpiękniejszą atmosferę związaną ze świętami Bożego Narodzenia w całym polskim show-biznesie. 

Ostatnio Joanna Przetakiewicz udzieliła wywiadu portalowi Jastrząbpost, w którym zdradziła jak spędzi tegoroczne święta Boże Narodzenia. Kobieta nie ukrywa, że czas świąt jest dla niej magiczny, ponieważ przy wigilijnym stole gromadzi się cała rodzina. Wśród dwunastu potraw pojawi się m.in. bigos, barszcz, ryba po grecku czy makowiec. Jednakże potrawy nie zostaną zamówione w żadnej z ulubionych restauracji projektantki tylko zostaną przyrządzone przez niezawodną mamę Joanny. 

„Bardzo tradycyjnie – tak jak co roku – z rodziną. Nasza tradycja nie ewoluuje, ani się nie zmienia. Ponieważ zawsze moja mama robi wspaniałe pierogi ze słodką kapustą, robi barszcz na suszonych grzybach, bigos. Rybę faszerowaną, rybę po grecku, makowiec, który kocham. I naszym nowym deserem jest kawa z koglem-moglem. Święta są u nas szalenie tradycyjnie i to się nie zmienia”, wyjawiła podczas wywiadu. 

Niestety nie wszyscy z rodziny będą mogli pojawić się przy wigilijnym stole Joanny. Syn Filip, który aktualnie przebywa w Indiach nie będzie mógł uczestniczyć w Wigilii organizowanej przez mamę. „Filip, który mieszka w Stanach, jest w tej chwili w Indiach. Rozwija swoją firmę, byłam z nim niedawno w Portugalii, był ze mną w Londynie, ale niestety świąt razem nie spędzimy”, oznajmiła.

Czytaj także: Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyes - razem na przekór wszystkim. Jak zaczęła się ich miłość? 

Joanna Przetakiewicz będzie wykonywać podczas Wigilii testy na COVID 

Co ciekawe, Joanna Przetakiewicz planuje w tym roku aż dwie Wigilie. Jedną dla rodziny a jedną dla przyjaciół. „Spędzimy je w zdecydowanie mniejszym gronie, ale z drugiej strony 22 grudnia, 2 dni przed prawdziwą Wigilią, robię Wigilię dla przyjaciół”, stwierdziła. 

Podczas Wigilii goście będą mieli wykonane przed wejściem do domu test na obecność koronawirusa. Joannie zależy, aby spotkanie przy wigilijnym stole przebiegło w przyjaznej, ale też bezpiecznej atmosferze. „Długo się zastanawiałam, czy tego nie odwołać, ale robię to w najbezpieczniejszy sposób, mianowicie taki, że każdy gość, który przychodzi na taką Wigilię, będzie miał przed wejściem przeprowadzony test na COVID w specjalnym, przeznaczonym do tego pomieszczeniu. To będzie całkowicie dla wszystkich bezpieczne. Zbieram najbliższych przyjaciół, moich synów i ich przyjaciół i robię taką gwiazdkę z Mikołajem”, oświadczyła podczas wywiadu z serwisem Jastrząbpost. 

Co sądzicie o pomyśle Joanny Przetakiewicz?  

Czytaj także: Joanna Przetakiewicz wyda podręcznik o zarabianiu pieniędzy: „Lepiej o nie dbać, zamiast się martwić”

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.