Paulina Młynarska, VIVA!, sierpień 2016
Fot. Krzysztof Opaliński
O TYM JEST GŁOŚNO

„Zarzynanie zwierząt, aby napchać brzuchy, konsumpcja plastikowego badziewia”. Ostre słowa Pauliny Młynarskiej o świętach oburzyły internautów

Konrad Szczęsny 23 grudnia 2017 18:01
Paulina Młynarska, VIVA!, sierpień 2016
Fot. Krzysztof Opaliński

Słowa Pauliny Młynarskiej po raz kolejny wywołały medialną burzę. Tym razem niepokorna dziennikarka ostro wypowiedziała się o świętach Bożego Narodzenia i sposobach ich obchodzenia w Polsce. W odpowiedzi internauci zarzucili jej jednostronność i hipokryzję. Siostra Agaty Młynarska wyznała jednak, że zdania w tej materii nie zmieni.

 

Polecamy: „Mam nadzieję, że tego nie kupujecie’’. Paulina Młynarska w ostrych słowach o Annie Lewandowskiej

 

Paulina Młynarska ostro o świętach Bożego Narodzenia w Polsce

 

Paulina Młynarska, która przebywa obecnie w Indiach, zamieściła na swoim profilu na Facebooku post, który oburzył nie tylko jej fanów. Dziennika ostro oceniła w nim podejście Polaków do... świąt Bożego Narodzenia!

Z okazji świąt, które są w naszej kulturze totalną i bezwstydną eksplozją EGO: światełka żrące prąd, dręczenie karpi i siebie nawzajem, zarzynanie zwierząt aby napchać brzuchy ponad wszelką miarę, konsumpcja plastikowego badziewia (zabawki) zaśmiecającego Ziemię, fochy bo ktoś znowu nie jest taki jak JA „kcem” aby był, wykluczanie „czarnych owiec” z rodzinnego kręgu itd. życzę czytelnikom i czytelniczkom tego profilu poczucia humoru i luzu po prostu. Wysyłam mnóstwo ciepła z Kerali, nie z okazji świąt wcale!”, napisała i wywołała lawinę komentarzy.

 

 

Zobacz też: Wstrząsające wyznanie Pauliny Młynarskiej! Dziennikarka mogła stracić dziecko przez… molestowanie seksualne

 

Internauci krytyką Paulinę Młynarską za ostre słowa o Bożym Narodzeniu

 

Delikatnie rzecz ujmując, komentujący nie podzielają opinii Pauliny Młynarskiej i zarzucają jej jednowymiarowe spojrzenie na święta i przelewanie swoich frustracji na innych.

A dlaczego rozlicza pani innych z ich pieniędzy? Ktoś wydaje na wycieczki, a ktoś inny lubi światełka i co pani do tego? Dzieci lubią zabawki i też nie ma w tym nic dziwnego. Po tym wpisie wnioskuję, że to pani brakuje luzu i poczucia humoru. Lubiłam pani profil, ale przemyślenia to jedno, a nieobiektywne ocenianie ludzi to drugie. Nie każdy ma chęć zwiedzać świat w Święta- dużo osób chce je spędzić z rodziną dając sobie prezenty i nie pani to oceniać w ten jednostronny sposób”, napisała Pani Agnieszka, której komentarz zebrał najwięcej lajków.

 

Zobacz też: „Pigułka gwałtu powinna być objęta pełną refundacją NFZ”. Paulina Młynarska znowu prowokuje

 

Paulina Młynarska odpowiada na krytykę internautów

 

Najwidoczniej Paulina Młynarska musiała poczuć się nieco urażona całym zamieszaniem, gdyż zamieściła kolejny post, tym razem w nieco łagodniejszym tonie.

Kochani Państwo! Zaraz wigilia. Jako feministyczny ekozakapior, który zawsze się buntuje, już zdążyłam dziś podnieść paru osobom ciśnienie z okazji świąt ( patrz post poniżej). Ja tak mam, że nie potrafię ulegać wyidealizowanym nastrojom. Moją uwagę, w pierwszym rzędzie przykuwają zawsze ci, którym np. podczas świąt nie jest za wesoło, a w szaleństwie prezentów mój osobisty skaner widzi przyszłe śmieci. Odkąd żyję w podróży i widzę z bliska bezmiar ludzkiej (nie tylko polskiej) arogancji wobec przyrody, te moje eko odloty bardzo się wzmogły:). Po prostu smutek tropików z tymi śmieciami! Ale nie oznacza to, że nie złożę Państwu teraz ,płynących ze szczerego serca, życzeń! Życzę wszystkim Państwu, najserdeczniej jak umiem, radosnych i przepojonych wzajemnym zrozumieniem świąt. Życzę, abyście się dużo razem pośmiali, pobyli z sobą blisko, poprzytulali i poczuli, że jesteście dla siebie ważni. Życzę też mam wszystkim, aby nasza Polska wyszła cało z zakrętu historii, abyśmy się z sobą znowu dogadali i byli dla siebie samych i wzajemnie, po prostu łagodniejsi. Nisko się kłaniam! A teraz czekam na moich najukochańszych: córkę i przyjaciół, z którymi spędzimy święta w dżungli. Nie gniewajcie się na mnie za moje czasem aż nazbyt ostre piórko. Staram się je temperować jak mogę, ale z gienem nie wygrasz:)”, próbowała żartować.

 

 

Takie tłumaczenie nie wszystkich jednak przekonało...

 

Paulina Młynarska na pokazie Roberta Kupisza
Fot. East News

 

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.