O TYM JEST GŁOŚNO

Tak wyglądało przyjęcie z okazji 30. urodzin Anny i Roberta Lewandowskich

Zaproszono wiele osób ze świata show-biznesu!

Konrad Szczęsny 27 sierpnia 2018 08:27

On 30. lat skończył 21 sierpnia, ona zaś obchodzić będzie urodziny 7. września. Anna i Robert Lewandowscy postanowili jednak wyprawić wspólne przyjęcie, na które zaprosili bliskich znajomych i przyjaciół. Wśród gości znalazły się osoby z pierwszych stron gazet, m.in. Kuba Wojewódzki, Paulina Sykut-Jeżyna z mężem, Martyna Wojciechowska oraz Przemysław Kossakowski, Monika Pyrek, Kuba Wesołowski z żoną Agnieszką, Cezary i Edyta Pazurowie oraz koledzy z reprezentacji, m.in. Sławomir Peszko.

Urodziny Anny i Roberta Lewandowskich: goście, prezenty

Impreza odbyła się w sobotę 25. sierpnia w jednym z warszawskich klubów i wiadomo o niej stosunkowo niewiele poza tym, że goście z pierwszych stron gazet od progu raczyli się szampanem, bawili się do białego rana oraz w większości wręczyli parze drogie prezenty (po kilka tysięcy złotych każdy). 

Przyjęcie uświetniła swoją obecnością także mama Roberta Lewandowskiego, Iwona. Wśród gości pojawili się również Olivier Janiak, Mariola Bojarska-Ferenc, Kasia Burzyńska (przeprowadza wywiady na blogu Ani), Tomasz Iwan, Natalia Jakuła, Zosia Ślotała z partnerem i Sandra Kubicka.

Para zdjęciami z przyjęcia pochwaliła się dopiero dzisiaj na swoim Instagramie.„30 + 30 🍾🥂 #aboutlastnight #party #birthdayparty#robertlewandowski #annalewandowska#onlypositivevibes #photo #family #friend#love #powercouple #lovepeople #photoby@monika.m_photography choć moje urodziny tuż, tuż we wrześniu :)”, podpisała jedno z nich Ania.

Zobacz w galerii kilka zdjęć z tego wyjątkowego dla pary dnia!  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.