Cezary Pazura, Viva! październik 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O TYM SIĘ MÓWI

Cezary Pazura świętuje urodziny żony pokazując jej stare zdjęcia. Edyta Pazura nie kryje rozczarowania

Zobacz archiwalne zdjęcia solenizantki

Damian Brillowski 19 stycznia 2022 11:53
Cezary Pazura, Viva! październik 2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Cezary Pazura z okazji urodzin swojej żony Edyty złożył jej wyjątkowe życzenia. Rozczulający wpis opatrzył serią archiwalnych zdjęć, na których można zobaczyć, jak wyglądała Edyta w przeszłości. Niestety dobór zdjęć nie do końca spodobał się solenizantce. Kobieta nie kryła niezadowolenia i zapowiedziała interwencję na przyszłość.  

Edyta Pazura i Cezary Pazura: historia miłości 

Edyta Pazura i Cezary Pazura poznali się w pociągu niemal 15 lat temu przez zupełny przypadek. Zdaniem aktora było to przeznaczenie. „Najpierw planowałem, że będę wracał samolotem, ale kiedy pięć godzin czekałem na lotnisku z powodu mgły. Postanowiłem więc, że pojadę pociągiem. Mój agent zasnął w przedziale, a ja poszedłem coś zjeść do Warsu. I tam spotkałem blondynkę…”, wspominał aktor na łamach VIVY.

Edyta i Cezary wzięli ślub 1 maja 2009 roku. Niedługo po tym na świat przyszła ich córka, Amelia. Syn, Antoni urodził się w 2013 roku. A w czerwcu 2018 roku na świecie pojawiła się ich druga córeczka, Rita. Przez kilka lat Edyta zajmowała się domem i dziećmi, a obecnie jest menadżerką męża oraz właścicielką marki biżuteryjnej. 

Edyta i Cezary tworzą kochającą się i szczęśliwą rodzinę. Miłość dodaje im siły do dalszego działania. „Ufam Czarkowi jak nikomu innemu. Jest szlachetnym człowiekiem i moim mistrzem”, wyznała Edyta. Wtóruje jej Cezary: „Edyta wprowadziła w moje życie ocean spokoju. Nie ma w nim sztormów. Mam ciszę w duszy. Cały czas stałem na baczność, byłem na służbie. A teraz odkrywam radość z drobnych rzeczy. Że weźmiemy się za rękę na przykład”, opowiadał w rozmowie z VIVĄ.

Czytaj także: Edyta Pazura chroni dzieci przed show-biznesem. 12-letniej córce zabrania dwóch rzeczy

Edyta Pazura skończyła 34 lata. Cezary Pazura pokazał jej stare zdjęcia

Edyta Pazura właśnie świętuje swoje 34. urodziny. Z tej okazji opublikowała na Instagramie post, w którym podsumowała swoje dotychczasowe osiągnięcia. Co ciekawe menedżerka ma problem, aby błyskawicznie odpowiedzieć na pytanie, ile ma ukończonych lat. 

„Nie umiem już odpowiedzieć „z marszu” ile mam lat. Jak ktoś mnie o to pyta, to odejmuje sobie dany rok od rocznika 88’. Tak w ogóle to dzisiejszy dzień tak naprawdę oznacza dla mnie, że: od 15 lat mam jednego mężczyznę przy swoim boku, od 12 lat jestem mamą, od 8 lat pracuje z mężczyzną z którym jestem już 15 lat, od roku mam własną firmę, która produkuje najwyżej klasy biżuterię dla kobiet i mężczyzn (uszczypnijcie mnie). Nic mi więcej nie potrzeba, tylko zdrowia, a resztę załatwię sobie sama lub zapłacę własną kartą kredytową", zakończyła wpis Edyta Pazura.

Urodziny żony postanowił również uczcić Cezary Pazura. Ukochany za pośrednictwem mediów społecznościowych złożył Edycie piękne życzenia. 

„Miłość mojego życia, moja ukochana żona obchodzi dziś urodziny…Edytko, słońce moje, wspaniale, że jesteś ze mną. Jesteś moim największym szczęściem. Sama też bądź zawsze szczęśliwa, niech Ci się spełnią marzenia i niech otaczają Cię sami przyjaciele. Kocham, żyj 100 lat”, napisał aktor na swoim Instagramie. 

Do życzeń załączył kilka archiwalnych zdjęć, na których można zobaczyć jak Edyta i Cezary prezentowali się na początku znajomości. Niestety ten element życzeń nie przypadł do gustu małżonce o czym nie omieszkała się wspomnieć w komentarzu pod zdjęciami. 

„Następnym razem wcześniej przegadamy dobór zdjęć”, napisała niezadowolona Edyta Pazura. 

Mamy nadzieję, że małżonkowie szybko wyjaśnią sobie wszelkie nieporozumienia. Z okazji urodzin życzymy Edycie dużo zdrowia i wielu cudownych chwil w gronie rodziny. 

Czytaj także: Syn Cezarego Pazury obchodzi dziewiąte urodziny! Zobacz, jak wygląda Antoni Pazura

Edyta Pazura
Fot. instagram @czarekpazura

Edyta Pazura, Cezary Pazura
Fot. instagram @czarekpazura

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?