Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Cezarego Pazury obchodzi dziewiąte urodziny! Zobacz, jak wygląda Antoni Pazura

Do kogo bardziej jest podobny?

Gabriela Czernecka 20 lipca 2021 09:52
Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura

Syn Cezarego Pazury skoczył dziewięć lat! Z tej okazji dumny tata podzielił się na Instagramie serią zdjęć chłopca. „Na 4 zdjęciu podobny do Pana, teraz już czysta mamusia”, pisze jeden z internautów. Do kogo podobny jest Antoni? Zobaczcie sami!

Syn Cezarego Pazury obchodzi 9. urodziny

Cezary i Edyta Pazurowie wychowują trójkę dzieci: dwunastoletnią Amelię, trzyletnią Ritę i dziewięcioletniego Antoniego. Oboje coraz chętniej dzielą się fotografiami swoich pociech, z dumą publikująć ich najnowsze zdjęcia. Niedawno Edyta Pazura na swoim Instagramie  pokazała swoją najstarszą córkę Amelię wraz z córką Cezarego i jego byłej żony Żanety, 33-letnią Anastazją. Patrząc na to zdjęcie ma wątpliwości, że przyrodnie siostry mają bardzo dobrą relację.

Zobacz: Edyta Pazura pokazała, jak wygląda najstarsza córka Cezarego. Uderzające podobieństwo!

Teraz na Instagramie Cezarego Pazury pojawiła się seria zdjęć synka, Antoniego. Chłopiec skończył właśnie dziewięć lat! „Mój Syn JEDYNY DZIEDZIC (😂) dziś kończy 9 lat! Bądź zawsze szczęśliwy Antosiu!❤️❤️❤️ P. S. Ponieważ nie lubi się fotografować to mam tylko takie zdjęcia. I tak to duży cud”, napisał na Instagramie. Niedawno przyznał, że w dzisiejszych czasach nie jest łatwo wychować chłopca. Jak on sobie z tym radzi? „Ja czuję, że z moim synem mam już pewnego rodzaju męską przyjaźń. Uczę go odpowiedzialności, żeby był dla innych opoką, silnym ramieniem”, powiedział w jednym z wywiadów.

Zobacz także: Cezary Pazura zachwycił fanów czułym zdjęciem z żoną!

Wyznał także, że zależy mu na tym, by Antoni w przyszłości był nie tylko odpowiedzialnym, ale przede wszystkim wrażliwym mężczyzną: „Nie chowam go „zimno”. Lubię jak jest kontakt, rozmowa, ciepło. Dużo czasu spędzamy razem, jeździmy razem na działkę, od czasu do czasu wsiadamy na quady. Chcę u niego rozwijać inteligencję, a nie ją zwijać”, tłumaczył. „Relacje z synem najważniejsze, ale też najdelikatniejsze. Wrażliwy po ojcu, piękny po matce. Trzeba dbać, kochać i hodować. Nauczyć właściwych wyborów. Łatwo nie jest i lekko nie będzie. Ale razem damy radę”, podpisał z kolei jedno ze zdjęć na Instagramie. 

Internauci już zastanawiają się do kogo Antoni bardziej jest podobny. Ocenę pozostawiamy Wam, a Antoniemu życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.