Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura
Z ŻYCIA GWIAZD

Syn Cezarego Pazury obchodzi dziewiąte urodziny! Zobacz, jak wygląda Antoni Pazura

Do kogo bardziej jest podobny?

Gabriela Czernecka 20 lipca 2021 09:52
Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura

Syn Cezarego Pazury skoczył dziewięć lat! Z tej okazji dumny tata podzielił się na Instagramie serią zdjęć chłopca. „Na 4 zdjęciu podobny do Pana, teraz już czysta mamusia”, pisze jeden z internautów. Do kogo podobny jest Antoni? Zobaczcie sami!

Syn Cezarego Pazury obchodzi 9. urodziny

Cezary i Edyta Pazurowie wychowują trójkę dzieci: dwunastoletnią Amelię, trzyletnią Ritę i dziewięcioletniego Antoniego. Oboje coraz chętniej dzielą się fotografiami swoich pociech, z dumą publikująć ich najnowsze zdjęcia. Niedawno Edyta Pazura na swoim Instagramie  pokazała swoją najstarszą córkę Amelię wraz z córką Cezarego i jego byłej żony Żanety, 33-letnią Anastazją. Patrząc na to zdjęcie ma wątpliwości, że przyrodnie siostry mają bardzo dobrą relację.

Zobacz: Edyta Pazura pokazała, jak wygląda najstarsza córka Cezarego. Uderzające podobieństwo!

Teraz na Instagramie Cezarego Pazury pojawiła się seria zdjęć synka, Antoniego. Chłopiec skończył właśnie dziewięć lat! „Mój Syn JEDYNY DZIEDZIC (😂) dziś kończy 9 lat! Bądź zawsze szczęśliwy Antosiu!❤️❤️❤️ P. S. Ponieważ nie lubi się fotografować to mam tylko takie zdjęcia. I tak to duży cud”, napisał na Instagramie. Niedawno przyznał, że w dzisiejszych czasach nie jest łatwo wychować chłopca. Jak on sobie z tym radzi? „Ja czuję, że z moim synem mam już pewnego rodzaju męską przyjaźń. Uczę go odpowiedzialności, żeby był dla innych opoką, silnym ramieniem”, powiedział w jednym z wywiadów.

Zobacz także: Cezary Pazura zachwycił fanów czułym zdjęciem z żoną!

Wyznał także, że zależy mu na tym, by Antoni w przyszłości był nie tylko odpowiedzialnym, ale przede wszystkim wrażliwym mężczyzną: „Nie chowam go „zimno”. Lubię jak jest kontakt, rozmowa, ciepło. Dużo czasu spędzamy razem, jeździmy razem na działkę, od czasu do czasu wsiadamy na quady. Chcę u niego rozwijać inteligencję, a nie ją zwijać”, tłumaczył. „Relacje z synem najważniejsze, ale też najdelikatniejsze. Wrażliwy po ojcu, piękny po matce. Trzeba dbać, kochać i hodować. Nauczyć właściwych wyborów. Łatwo nie jest i lekko nie będzie. Ale razem damy radę”, podpisał z kolei jedno ze zdjęć na Instagramie. 

Internauci już zastanawiają się do kogo Antoni bardziej jest podobny. Ocenę pozostawiamy Wam, a Antoniemu życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Cezary Pazura, VIVA! 2/2020
Fot. Edyta Pazura
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?