Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa
O TYM JEST GŁOŚNO

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak zostali rodzicami!

Chłopiec czy dziewczynka?

Olga Figaszewska 19 marca 2019 16:30
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa

To dla nich wyjątkowy czas.  I właśnie spełniło się ich marzenie! Sylwia Juszczak i Mikołaj Krawczyk właśnie zostali rodzicami!

Sylwia Juszczak urodziła: płeć dziecka

Jeszcze nie tak dawno Sylwia Juszczak-Krawczyk rozczulała fanów ciążowymi krągłościami. „Mówią, że ciąża po 40-tce jest trudniejsza... ja czuję się świetnie! Na nasze szczęście czekają już nasi czterej starsi synowie :) cudny czas”, pisała.

Jak donosi Fakt aktorska para właśnie powitała na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko, córeczkę.

Przypomnijmy, że Sylwia Juszczak wraz z Mikołajem Krawczykiem wychowują już czwórkę synów: Vincenta i Nataniela, owoc małżeństwa Sylwii Juszczak z Tomaszem Pągowskim oraz Roberta i Michała, bliźnięta ze związku aktora z Anetą Zając.

Szczęśliwi rodzice dotychczas nie skomentowali doniesień dziennika. Serdecznie gratulujemy!

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.