Damian Duda 28 stycznia 2017 09:45
1/6
Krzysztof Krawczyk, Szymon Majewski, Paulina Młynarska, Piotr Woźniak-Starak, viva.pl
Copyright @Dariusz Kawka/BMG, Iza Grzybowska/MAKATA, Krzysztof Opaliński, East News
1/6

Kolejny tydzień za nami! W ostatnich dniach znane osoby, zarówno ze świata show-biznesu jak i polityki, nie zawiodły nas. Ostatnie kilka dni ubiegły pod hasłem „Zmiana’’. Taki tytuł nosi ostatnia, a zarazem pierwsza publikacja byłej żony Kazimierza Marcinkiewicza. Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz na jej łamach rozwiała wszelkie wątpliwości na temat rozstania z byłym premierem. Autorka opisała trudne chwile, momenty załamania oraz zdradziła, co tak naprawdę ją motywuje. – Nie wiem do końca, co mnie motywuje najbardziej. Na pewno pomaga Red Bull i antydepresanty – napisała Izabela.

 

Zobacz też: Każde zdanie z książki Isabel Marcinkiewicz może być cytatem. My wybraliśmy 10 najlepszych

 

Zobaczcie, najlepsze wypowiedzi tego tygodnia!  

2/6
Magiczne święta
Copyright @Iza Grzybowska/MAKATA
2/6

Szymon Majewski stwierdził, że nie chciałby być na miejscu Kazimierza Marcinkiewicza.

 

Ja się bardzo staram być z moją żoną do końca. Ma tyle materiału, że lepiej nie fikać’’, napisał showman.

 

 

3/6
Paulina Młynarska
Copyright @Krzysztof Opaliński
3/6

Niestety, nie samą literaturą człowiek żyje. W tym tygodniu Paulina Młynarska napisała apel do… Melanii Trump. Po liście posłanki Beaty Kempy do Meryl Streep jest to kolejny głos rozsądku, który płynie prosto z Polski do Ameryki.

 

Jak długo już w tym tkwisz? Dlaczego nie potrafisz powiedzieć: "dość"? Czego się boisz? Skutkiem jakich życiowych błędów wylądowałaś u boku tego przemocowego pajaca, który rechocze, że może mieć każdą i każdą złapać za cipkę, kiedy tylko zechce?’’, zaapelowała Młynarska.

Sądzicie, że Melania przejmie się słowami polskiej dziennikarki? Przykro nam, ale w to wątpimy…

 
 

4/6
Janusz Piechociński, viva.pl
Copyright @East News
4/6

Janusz Piechociński to pierwszy polityk Polskiego Stronnictwa Ludowego, który zagościł w naszym cyklu „Oni to naprawdę powiedzieli’’. Oczywiście mamy nadzieję, że nie po raz ostatni. Tym razem były szef Ludowców podzielił się ze swoimi obserwatorami na Twitterze nieznanymi dotąd badaniami.

 

5/6
Piotr Woźniak-Starak, viva.pl
Copyright @EastNews
5/6

Kolejnym „bohaterem’’ ostatnich dni był mąż Agnieszki Woźniak-Starak, który jest również producentem filmu „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej’’. W trakcie oficjalnej premiery, na której nie zabrakło gwiazd, Piotr Woźniak-Starak wygłosił przemowę. W podziękowaniach zaznaczył, że beż osób, które są „tam z tyłu’’... niewiele by zrobił.

Nauczyłem się  myśleć po kobiecemu dzięki mojej Marysi. Ja ja ja... chciałem powiedzieć... tak, moja żona czytała, ona to miała... potem ja to przejąłem. Bez tych państwa tam z tyłu - powiem jak Wisłocka - ch**a byśmy zdziałali’’, powiedział producent.

 

6/6
Krzysztof Krawczyk
Copyright @Dariusz Kawka/BMG
6/6

Od ponad roku kolorowa prasa rozpisuje się o problemach małżeńskich Maryli Rodowicz. Z pomocą przyszedł jej kolega ze estrady, Krzysztof Krawczyk. W rozmowie z „Rewią’’ polecił swojej koleżance, aby oddała się w ręce Niepokalanej.

 

Marylko, Matka Boża jest również twoją matką i całej ludzkości. Dokonaj oddania swojego problemu w ręce Niepokalanej. To będzie najskuteczniejsze’’, powiedział piosenkarz.

 

Na miejscu piosenkarki posłuchalibyście rad Krawczyka?

 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.