Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa
Z OSTATNIEJ CHWILI

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak wzięli sekretny ślub!

Zobacz pierwsze zdjęcia z uroczystości

Konrad Szczęsny 14 września 2019 20:23
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa

A jednak! Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak potwierdzili za pośrednictwem Instagrama, że powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Uroczystość odbyła się dzisiaj, zaś państwu młodym w tym szczególnym dniu towarzyszyła najbliższa rodzina i przyjaciele. Zobacz pierwsze zdjęcia.

Ślub Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak

Mimo że nikt nie dawał im szans, oni udowodnili, że miłość pokona wszelkie przeszkody. Mikołaj Krawczyk, związany wcześniej m.in. z Anetą Zając i Agnieszką Włodarczyk, poślubił 14 września 2019 roku w wielkiej tajemnicy swoją ukochaną i matkę swojej córki, Sylwię Juszczak.

O fakcie tym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.

„Dziasiaj, w obecności rodziny, przyjaciół i najbliższych złożyliśmy przysięgę małżeńską i ochrzciliśmy naszą jedyną córkę!!!😀 Cieszcie się z nami!!!😀 To wyjątkowy czas!!!❤️😍 Sekretny ślub!😎 #wedding #ślub #most #beautyful#day #most #beautyful #wife #żona#mąż #córka #chrzest #baptism#celebration ##love #❤️ #secret#wedding”, napisał na swoim profilu na Instagramie podekscytowany Mikołaj Krawczyk. Do wpisu załączył kilka zdjęć.

Identyczne fotografie pojawiły się również na profilu Sylwii Juszczak.

„Czy jest w życiu coś piękniejszego niż MIŁOŚĆ ? Jestem pewna, że nie ma nic bardziej wartościowego... To wyjątkowe i prawdziwe uczucie, którym możemy się wymienić z najbliższymi jest absolutnie bezcenne❤️ @mikolaj_krawczyk_official”, podpisała je aktorka.

Suknia Sylwii Juszczak i garnitur Mikołaja Krawczyka

Z oznaczeń na fotografiach wynika, że garnitur pana młodego uszyła firma Pawo, zaś za suknię panny młodej odpowiadała uznana w świecie gwiazd projektantka, Viola Piekut.

Póki co nie są znane inne szczegóły uroczystości... Wiadomo jednak, że Sylwia Juszczak zdecydowała się na podwójne nazwisko. W mediach społecznościowych widnieje jako Sylwia Juszczak-Krawczyk.

Związek Sylwii Juszczak i Mikołaja Krawczyka

O ich bliskiej relacji na salonach mówi się od trzech lat. Początkowo nikt nie dawał im szans, jednak oni na przekór hejterom udowodnili, że miłość zwycięży. Jesienią 2018 roku media obiegły fotografie, na których Sylwia Juszczak miała wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Para powitała w marcu 2019 roku na świecie córeczkę, której imię nie jest znane.

Wcześniej aktorka brała ślub dwukrotnie: z Tomaszem Pągowskim (doczekali się dwóch synów: Vincenta i Nataniela) oraz 28 stycznia 2011 roku z Norwegiem Magnusem Arnesenem. Oba zakończyły się rozwodami.
Z kolei dla Mikołaja Krawczyka to pierwszy ślub. Wcześniej związany był z Karoliną Nowakowską (od 2004 do 2005 roku), przez siedem lat z Anetą Zając (mają dwóch synów bliźniaków, Roberta i Michała) oraz z Agnieszką Włodarczyk (2012-2016).

Państwu młodym serdecznie gratulujemy!  

Zdjęcia ze ślubu Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak:

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak są parą od 2016 roku:

Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.