Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa
O TYM SIĘ MÓWI

Mikołaj Krawczyk i jego żona pokazali urocze zdjęcie 9-miesięcznej córeczki! 

Do kogo podobna jest Konstancja?

Rafał Kowalski 2 grudnia 2019 10:51
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa

Choć są razem od wielu lat to dopiero w marcu tego roku ich życie wywróciło się do góry nogami. Wszystko za sprawą narodzin córki Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak-Krawczyk, która przyszła na świat w marcu. Internauci najpierw długo czekali aż para wyjawi imię dziewczynki. Gdy okazało się, że jest to Konstancja, nastąpiło oczekiwanie na zdjęcie, na którym dobrze widać całą postać maleństwa. W końcu ciekawość fanów Mikołaja i Sylwii została zaspokojona.

Zdjęcie córeczki Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak-Krawczyk

Rodzinna fotografia, na której dobrze widać małą Konstancję, powstała przy okazji grudniowego, świątecznego czasu. Rodzice dzieciątka wzięli udział w specjalnej sesji. Jej efekt Sylwia Juszczak-Krawczyk zapowiedziała tak: „Czas ucieka , to będą pierwsze nadchodzące Święta Bożego Narodzenia z naszą córeczką Konstancją ❤postanowiliśmy z mężem @mikolaj_krawczyk_official uwiecznić te chwile :) nasz przyjaciel robi fantastyczne zdjęcia”, napisała aktorka w sieci.

Tą samą fotografię z podobnym podpisem umieścił na swoim profilu Mikołaj Krawczyk. Wielbiciele pary nie szczędzili im komentarzy pełnych komplementów. Jesteście fanami zimowych sesji z dziećmi? Pod tekstem zamieszczamy także inne zdjęcia aktorów z córeczką. 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.