Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa
O TYM SIĘ MÓWI

Mikołaj Krawczyk i jego żona pokazali urocze zdjęcie 9-miesięcznej córeczki! 

Do kogo podobna jest Konstancja?

Rafał Kowalski 2 grudnia 2019 10:51
Mikołaj Krawczyk i Sylwia Juszczak
Fot. akpa

Choć są razem od wielu lat to dopiero w marcu tego roku ich życie wywróciło się do góry nogami. Wszystko za sprawą narodzin córki Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak-Krawczyk, która przyszła na świat w marcu. Internauci najpierw długo czekali aż para wyjawi imię dziewczynki. Gdy okazało się, że jest to Konstancja, nastąpiło oczekiwanie na zdjęcie, na którym dobrze widać całą postać maleństwa. W końcu ciekawość fanów Mikołaja i Sylwii została zaspokojona.

Zdjęcie córeczki Mikołaja Krawczyka i Sylwii Juszczak-Krawczyk

Rodzinna fotografia, na której dobrze widać małą Konstancję, powstała przy okazji grudniowego, świątecznego czasu. Rodzice dzieciątka wzięli udział w specjalnej sesji. Jej efekt Sylwia Juszczak-Krawczyk zapowiedziała tak: „Czas ucieka , to będą pierwsze nadchodzące Święta Bożego Narodzenia z naszą córeczką Konstancją ❤postanowiliśmy z mężem @mikolaj_krawczyk_official uwiecznić te chwile :) nasz przyjaciel robi fantastyczne zdjęcia”, napisała aktorka w sieci.

Tą samą fotografię z podobnym podpisem umieścił na swoim profilu Mikołaj Krawczyk. Wielbiciele pary nie szczędzili im komentarzy pełnych komplementów. Jesteście fanami zimowych sesji z dziećmi? Pod tekstem zamieszczamy także inne zdjęcia aktorów z córeczką. 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.